Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

mala przekladka czesci z anglika! co pasuje


luki9

Rekomendowane odpowiedzi

witam was

 

jestem tu nowy wiec sorry za wpadki ktore moge popelnic.

mam nastepujacy problem.kupilem w niemczech za naprawde smieszne pieniadze megane kombi 2000rok 1.4 16v. samochod ok- czysty itd ale niestety przod auta do wymiany: lampy,zderzak,maska,samki,wzmocnienie,poduszki, poduszka silnika i kilka innych plastikow.

policzylem ze czesci wyniosa jakies 2000-2500 zl. mysle o tym zeby kupic anglika i oprocz lamp oczywiscie przelozyc reszte a niewykorzystane czesci sprzedac. widzialem ze na allegro takiego anglika mozna dostac za ok 3tys zl ale przewaznie sa to z silnikiem 1.6 i tu moje pytanie: co bedzie pasowalo do mojego a co nie?

czy chlodnice dwie i wentylator takie same? a jak wyglada to z samkami? a czy airbag pasazera jest symetryczny i bedzie pasowal do europejskiej wersji?

bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje wam

 

pozdrawiam

lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełożenie anglika to nie takie hop siup, więc jak chcesz się za to wziąć to szukaj anglika jak najbardziej zbliżonego wyposażeniem do Twojego auta. Jak już kupisz angola to takiego, żeby nie miał strzelonych poduszek, uratujesz wtedy napinacze, poduchę kierowcy, jak szczęście dopisze to sensor przełożysz. Mechaniki trochę przełożysz, ale cześć węży i linek będzie i tak do wymiany bo idzie trochę inaczej niż w europejczyku, no ale tego się dowiesz w trakcie ;)

 

P.S. Co to są "samki"? Myślałem że raz zrobiłeś literówkę, ale chyba jednak nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak, uratowałeś mnie przed niewiedza, ale reniferów nie widzę ;)

Chciałem tylko zwrócić koledze uwagę na poprawny zapis, łatwiej mu będzie szukać części ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki9,

Po co kupować całego angola?

Na allegro jest masa ogłoszeń o sprzedaży na części.

Pamiętaj że 1.4 ma dużo części(droższe sic!)swoich i nie pasujących od innych modeli.

Dużo w zawieszeniu jest takich części jak i w układzie hamulcowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki9, sanki, zawieszenia są takie same, nie wiem jak z czujnikami abs bo w scenicu np. na tyle się różnią, ze środka wykorzystasz poduszkę kierowcy napinacze i sensor, ale czy to sie zgra to dobry elektronik potrzeby będzie...

z silnika to wszystko powinno pasować, chłodnice również, przewody i węże też...

pomysł dobry tylko poszukaj sobie auta o identycznym silniku bo te przewody itp później kosztują sporo kasy...

ogólnie uważam się się opłaca a myślę że pełno rzeczy sprzedaż na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełno rzeczy sprzedaż na forum

ale mnóstwo zostanie na podwórku i bedzie zajmowac mnóstwo miejsca :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!