Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Classic na glebie i 17"


Chaos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje springów do obniżenia przodu mojego megane 1.4 16V(99r)

Co byście polecili? Mam zamiar załozyć koła 17" 205 papcie może ktoś już próbował?

Czy to w ogóle pojedzie?Może macie jakieś fotki obnizonego classica na ładnej feldze bo szukam natchnienia 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dołączam się do prośby xD jeżeli ktoś by miał jakieś pomysły i chciałby się podzielić to dajcie znać a super by było jak by poparte były fotkami .

 

Ja teraz chce sobie zrobić pod kolor lakieru listwy boczne i klamki za jakiś tydzień powinno być git wiec dodam fotkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój 17stki i 1.4 to raczej porażka. Lepiej ładne 16stki kup, gleba, opona 205 i będzie pięknie a do tego zachowasz troszkę komfortu i autko na zrywności nie straci za wiele ;-)

Radek-Śląsk: ta bordowa megana z filmiku to masakra, zwłaszcza ta lota z tyła,uśmiałem się do łez ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

coś mi się zdaje, ze przy przyspieszaniu to nie chodzi tak bardzo o średnicę felg, jak o szerokość laci... jeśli się mylę, to proszę sprostujcie mnie.

 

btw. Ja bym się skłaniał do 17" jeśli szykujesz auto na zloty, ale na codzień 16" to max wg mnie. czasami rozum musi wziąć górę. szczególnie w takim kraju jak Polska, gdzie drogi są jakie są. A i jeszcze mi przyszło do głowy, ze można oglądać fotografie np megane coupe na 17". Przód bynajmniej będzie wyglądał identycznie czy to w coupe classic czt nawet grandtour ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olek34, nie przesadzaj, 17stki nie są takie złe. Ja już nawet dziur nie omijam, no chyba że widzę wyrwę z daleka. Co do osiągów - ważne żeby opona nie była za szeroka, wysokość koła się niewiele różni od oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olek34,

Ja uczniem nie jestem 4 lata śmigałem clio z prześwitem 4cm wiec mam troszkę doświadczenia :-P 17 mnie nie przeraża bardziej martwię się o spalanie coby nie wzrosło do 15 8-) Ale koncepcja 17 bardziej prawdopodobna. Myślę że niedługo pokaże wam moją megane ;)

 

[ Dodano: 2010-07-13, 12:16 ]

Felgi zakupione.Jednak 16 cali z racji ceny meeega okazyjnej. Fela TSW znany "jelonek".

Niedługo foty 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!