Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Stado reklam


EnD

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram Moderatorów ,reklamy nie przeszkadzają bo nie klikam na nie, płacić składkę ok tylko ilu następnie ,znając polski naród, kiedyś ktoś zadałby pytanie co z tą kasą,ile jej jest na co idzie.No a gdyby ktoś wkurzony kiedyś powiedział "ja daję najwięcej porad,a w Polsce za wiedzę się płaci" i co wtedy .Poza tym popatrzcie, tylko 3 użytkowników pisało na ten temat reszta to Mod team ;) ,czyżby nikt nie był na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście wkurzają te reklamy ale tak jak ktoś napisał tym forum zarządza Krzychu i są to jego decyzje, wie co robi. Może nie długo będzie zył z tego forum i reklam ale skoro poświęca na to tyle czasu to ok.

Co do składek, wiadomo jakby było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsmutniejsze jest to, że Ci ludzie którzy tak najgłośniej krzyczą "reklamom NIE", pojęcia nie mają o jakich pieniądzach z reklam mówimy. Jedno kliknięcie to zaledwie kilka lub kilkanaście groszy. Żeby uzbierała się złotówka klikalność musi być wręcz wzorowa ;) a wiemy że tak nie jest. Forum nie jest w stanie wygenerować żadnej sensownej gotówki. Dlatego to co się pojawia w zasadzie niweluje koszty utrzymania forum, a praca administratorów i moderatorów, jest społecznym czynem (;) jak w PRL-u). Nikt tego nie docenia. Tabun cwaniaczków- złośliwców potrafi tylko krytykować i cwaniakować.

Polecam samodzielnie założyć forum i z niego się utrzymać nie wprowadzając opłat członkowskich... wtedy z takim delikwentem będzie o czym porozmawiać. Ludzie to nie wspomniany ONET czy POLSAT, to małe forum zaledwie. Kłótnie które mają miejsce, to kłótnie o kilka złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!