Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Światła nie gaszą się - Przycisk AUTO nie o


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukałem po forum takiego problemu lecz nie znalazłem dlatego założyłem nowy temat.

W mojej megance pojawił się taki problem że nie mogę wyłączyć automatycznego oświetlenia. Komunikat który pokazuje komputer to "NO MESSAGE AVAILABLE" co rozumiem ze niby komputer nie wykrył żadnych błędów. Przytrzymywałem przycisk AUTO na manetce wiele razy od 10 s do nawet 1 minuty czy to w pozycji zapalonych świateł czy to w pozycji 0.

Gdy się sciemni i czujnik zmierzchu uaktywni oświetlenie nie ma opcji by zgasić swiatła przy zapalanym silniku. Trzeba zgasić silnik i otworzyć drzwi - wtedy dopiero swiatła gasną co mnie bardzo denerwuje i chce to od dłuższego czasu wyłączyć ale sie nie da tak jak opisałem wyżej. Prosze o pomoc lub jakieś sugestie. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tylko ja właśnie chciałbym wyłączyć ten automat i nie mogę bo przycisk AUTO w ogóle nie reaguje. Wiem ze działanie tego systemu (oświetlenia) jest sprawne, zdaje sobie z tego sprawę. Chciałbym po prostu to wyłączyć bo wiem ze jest taka opcja lecz nie mogę. Gdy kupiłem auto automatyka była wyłączona a je że jestem ciekawski poprosiłem mechanika przy wizycie w serwisie by uaktywnił automatyczne oświetlenie (przytrzymał AUTO i system się uruchomił) lecz wyłączyć już się nie chce.

 

[ Dodano: 2010-06-18, 14:47 ]

Już wszystko dobrze. Dorwałem instrukcje i zrobiłem. Mój błąd polegał na tym że cały czas próbowałem wyłączyć ten system przy wlączonym silniku. Instrukcja wyraznie mówi ze silnik ma być wyłączony w celu aktywacji lub deaktywacji systemu.

Sprawa rozwiązana. Zamykam temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!