Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault scenic 1,9 dci


Dzerix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam na oku ten oto samochód jestem juz po wstepnych ogledzinach,i auto nie "bite"

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C14034851

Mam numer VIN poniewaz wpłaciłem tylko zaliczke 100 zł bo nie było na niego jeszcze papierow bo swiezo przyjechało z Francji.Sprawdziłbym go w ASO ale mam dosc daleko do jakiegokolwiek serwisu.Czy jak podam numer VIN koledze i on pojedzie do serwisu to dadzą mu wszelakie info o tym sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam numer VIN poniewaz wpłaciłem tylko zaliczke 100 zł

 

Numer VIN jest też w widocznym miejscu w podszybiu przedniej szyby. Płacić za to zaliczkę nie jest konieczne. Wystarczy podejść do samochodu i sobie spisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Byłem dzis w serwisie renault w Pile i podałem dane VIN oto co mi wydrukowali,samochód znajduje sie 2 posty wyzej.Byłbym wdzieczny jakby ktos mi podpowiedział czy wszystko jest ok z nim:),poniewaz w srode chce po niego jechac.

Pozdrawiam

p.s.samochód u góry jest juz nieaktywny,bo jest rezerwacja moja ,jedno co sie dowiedziałem to to ze przebieg jest 107 tys i jest orginalny tyle widnieje w samochodzie:)

Dok1.doc

Dok1.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwzględniając, że średnia przebiegów była ciągle ta sama jak do tych akcji serwisowych/napraw gwarancyjnych z 2006r. - to przebieg masz prawdziwy (niski).

Nic więcej nie da się z tego odczytać istotnego. Możesz jeszcze porówanć listę wyposażenia z tym co faktycznie w aucie jest.

Z wązniejszych:

- regulator prędkości (czyli tempomat)

- bez ESP

I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dodatkowo umówić się na sprawdzenie hamulca parkingowego, masz tam o tym napisane, ASO ma to zrobić bezpłatnie. Jakby coś się rzucali to pokaż im ten wydruk.

Swoja drogą nie powinieneś go w ogóle dostać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jesli chodzi o ten Hamulec parkingowy tzn ze moze byc w tej chwili popsuty?

Znaczy facet w serwisie powiedział ze jak przyjade sam do nich to zrobia mi szczegółowy przegląd samochodu za połowe ceny za to ze sprawdzałem u nich samochód w trakcie urzywania gwarancyjnego,przed jego kupnem z drugiej reki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nic z tym hamulcem nie ma. Jest akcja serwisowa polegająca na jego przeprogramowaniu. Nagle teraz się obudzili. Dziesiątki tysięcy sceniców jeździ już 6-7 lat i nic. Ale jak chcą zrobić to niech zrobią. Tymbardziej, że gratis. Jak byłem teraz w ASO i wbili mój VIN to im coś na czerwono się zaświeciło, i kolega powiedział że formalnie to on nie powinien mnie ze stacji wypuścić bez naprawy tego. W sierpniu jadę wymieniać i malować zderzak i błotnik; umówiłem się, że wtedy mi to zrobią z tym hamulcem.

Ja na urlop, a scenic do usuwania konsekwencji próby przesunięcia latarni. 1:0 dla latarni... Na razie... jeszcze jej pokażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZieki za informacje:)

Pojechałem do Gniezna po ten samochód i na jezdzie próbnej okazało sie ze cos w nim buczy,byłem z kolegą mechanikiem i okazało sie ze półoska cos sie trzesie ,jak wcisne sprzegło to jest wszystko ok.Na postoju kolega chwycił półoske i wszystko było ok,jak puscił to drgało i buczało,ale spuscili z ceny przy kupnie.W drodze powrotnej do domu 130 km oprócz tego buczenia wszystko było ok mam nadzieje ze usterka bedzie szybko usunieta i bede sie cieszył jazda nowym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!