Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Renault Scenic


Eorl_2004

Rekomendowane odpowiedzi

witam, poszukuję Scenica w miarę nowym roczniku i znalazłem takie ogłoszenie. Jeżeli mogę prosic o uwagi co do poniższego modelu to byłbym wdzięczny. Pod względem technicznym jestem laikiem a zanim wybiorę się z autem na porządny przegląd chciałbym się upewnic czy warto w to inwestowac. Link do oferty--> http://globalcars.otomoto.pl/index.php?sec...mp;id=C13776740

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że sprzedający się troszkę zapędził w kwestii wyposażenia. Auto na pewno nie ma ESP, nawet brak jakże wygodnego podłokietnika (tudzież przesuwanego schowka w części pomiędzy przednimi fotelami). Generalnie bardzo ciężko znaleźć wersje Scenica 1.5 dci, aby miała ESP. Handlarze często bazują na niewiedzy kującego. Mój tata kupując GScenica 1.5 też miał w ogłoszeniu napisane kontrola trakcji, ale tylko napisane, bo w rzeczywistości nie ma. W 1.9 można trafić zdecydowanie łatwiej. Stan techniczny auta w ogłoszeniu - trudno powiedzieć, najlepiej sprawdzić samemu w dobrym serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że to już reguła - wypisać jak najwięcej. A potem... zwali się na błąd w ogłoszerniu.

Ciekawi mnie co to jest:

"MONOCHROMATYCZNA SZYBA PRZEDNIA"

Poduszek też raczej tylko 6

Tak to w sumie doczepić się nie ma do czego

Chociąz - teraz to zauważyłem: ma dwa różne fotele przednie - zobaczcie na stoliki w oparciach. Chyba, że tylko nie ma tej plastikowej osłony. Ale dlaczego tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociąz - teraz to zauważyłem: ma dwa różne fotele przednie - zobaczcie na stoliki w oparciach. Chyba, że tylko nie ma tej plastikowej osłony. Ale dlaczego tak jest?

 

Bo po lifcie tak jest :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzę sprawdzić czy działa klimatronic(nie daj się nabrać że jesli nie to tylko brak czynnika), bo często jest niesprawna, czy działa ogrzewanie lusterek i tylnej szyby(świecenie kontrolki nie koniecznie skutkuje działaniem ogrzewania, czy wszystkie opony są jednakowe(na zapasie także), silnik i reszta elektroniki tylko po poidłączeniu do clipa(koniecznie reanault, reszta nie widzi ewentualnych błedów. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet brak jakże wygodnego podłokietnika (tudzież przesuwanego schowka w części pomiędzy przednimi fotelami).

a to beżowe coś pomiędzy fotelami z przodu na ostatnim zdjęciu? Wygląda na schowek w konsoli z podłokietnikiem...

 

A jednak nie taki sam, bo nie zamykany... Przyjrzałem się fotce w większym rozmiarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niestety okazało się, że nr VIN nic mi nie daje. Stacja ASO podaje dane dotyczące historii auta tylko włascicielowi no i wtopa :-(

Ps czy ktoś wie czy 10 znak wnr VIN dotyczy roku produkcji samochodu czy roku modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drobne wrażenie że coś w nim składali/dłubali:

1. Brak napisu RENAULT na pokrywie bagażnika.

2. Brak podłokietnika w tej wersji wyposażenia-wydaje mi sie że po lifcie powinien być szczególnie w takiej w miarę bogatej wersji.

 

Co do wypowiedzi przedmówców: stoliki w wersji po lifcie takie są, mnie to tez trochę razie ale cóż.... Swojego mam od nowości i tak ma :mrgreen:

Opony: przy takim przebiegu nie upierałbym sie ze muszą byc takie same-przy przebiegu 77700km. juz mam jedna parę innych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!