Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bliskie spotkanie z sarną.


Merkaba

Rekomendowane odpowiedzi

marcindj, a jednak ma coś wspólnego, bo zazwyczaj przy zderzeniu wyskakuje ten przycisk, a poduszki zaraz po nim <piwko> Poduszki to oddzielny układ, ale zazwyczaj te dwa elementy działają razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ten wyłącznik zadziała przy uderzeniu nie koniecznie z poduszkami. Ale jak wystrzelą poduszki to on też. Ostatnio miałem taką przygodę, że przywaliłem w dziurę na drodze i wybił ten wyłącznik a poduchy na szczęście nie <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo poduchy nie działają przy wstrząsach, zasada ich działanie jest trochę bardziej wyrafinowana 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja z dwa bądź 3 lata temu jechałem rano godzina 5 i wyskoczyła mi sarna. Przód w Palio Weekend rozwalony. Wkurzony zadzwoniłem na policję i kazałem przyjechać. Panowie po przyjeździe spisali co chcieli i zabezpieczyli martwą zwierzynę wzywając leśniczego (czy tam kogoś podobnego). Ja chyba od nadleśnictwa wyciągnałem papiery. Auto oddałem wtedy do znajomego blacharza co zrobi mi to bezgotówkowo bo miał auto zastępcze a był mi samochód potrzebny. Pamiętam że nie było problemów. Postaram się poszukać kwitków od tego autka to podrzucę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wciśnięciu czujnika zderzeniowego jak to moja megi zapaliła na strzał <piwko>

Jutro jadę po lampę, migacz i silniczek, i pewnie gościu który ściągną megi w kolorze będzie dzwonił jakie części chcę zakupić...

kbarann, przyda się może jak komuś innemu coś podobnego się stanie dowie się co ma zrobić aby otrzymać choć jakieś odszkodowanie z tego tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna obudowa będzie się dobrze komponować z czarną pokrywą silnika i filtra powietrza <piwko>

w mojej parę rzeczy też wymaga odnowienia (m.in korozja), ale po prostu nie chce mi się już przy niej 'majstrować'. Może coś mnie w końcu zainspiruje, byle nie spotkanie z jakimś zwierzakiem bądź inną przeszkodą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I weź po coś wypuść ojca koleś wcisnął mu takie badziewie, że nie dość że ma łapki mocujące (obie) uszkodzone to jeszcze odbłyśnik wyglądaj jakby lampa przejechała z 1kk kilometrów... Cóż trzeba będzie pożyczyć auto serwisowe, i podjechać jutro to tego sprzedawczyka i znowu opóźnienie...

 

[ Dodano: 2010-08-19, 20:25 ]

I tak chwilowo auto z grubsza wyklepane + założenie podrobionych lamp i przykręcenie na blacho wkręty zderzaka <piwko>

p1908101754.th.jpg

p190810175401.th.jpg

p190810175402.th.jpg

 

I jedna nowość w aucie:

Tweetery Boschmann PR-1010

p1908101908.th.jpg

p1908101909.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!