Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[MII / SII] automatycznie skladane lusterka


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

To idz z tym do elektryka, on to odczyta schematy jak książke wszystko ma podane na tacy więc napewno dużo nie wieźnie (tak myśle) a jak nie to zostaje ci zapisanie się na Kamieńskiego do Elektryka :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

To oczywiste. Niektóre wersje wyposazenia maja elektrycznie składane lusterka, tyle że trzeba manualnie przekręcić gałkę od regulacji lusterek o 180st. U DrNO już nie trzeba :mrgreen: elektronika robi i to za człowieka.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jesli nie mam takiego przelacznika to zeby zrobic elektrycznie skladane lusterka musze zmienic lusterka na takie z silniczkiem a potem pociagnac kabelki, tak? czy moze kazde lusterko elektrycznie ustawiane ma to i wystarczy pociagnac kable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe piękne DrNo:] To jak takie ładne lusterka montują w krakowie to ja sie w wakacje pisze na to:] tylkomusze zrobić sterowanie elektryczne zamiast manuala ale spokojnie jeszcze dużo czasu:]

 

[ Dodano: 2009-01-17, 00:24 ]

Może jest któś na forum z krakowa co sie dobrze zna na zmianie z manuala na eletroniczne lusterka i chętnie po przyjacielsku by pomógł w takiej zamianie?? Chętnie bym to samemu zrobił ale kompletnie sie na tym nie znam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompletnie nie rozumiem o co Ci chodzi. jeśli masz "hands free" to masz składane elektrycznie lusterka. składasz je przekręcając gałkę regulującą lusterka na godzinę szóstą. o to Ci chodzi?

 

Swoją drogą świetnie by było jakby powstał manual jak zrobić automatycznie składane lusterka przy domykaniu szyb 8-)

 

Swoją drogą świetnie by też było jakbyś zapoznał się z regulaminem forum i więcej go nie łamał. Prezes

- sorki,zapomniałem że nie cytujemy posta wyżej :roll: fly.high

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To woli ścisłości:

- nie każde lusterko ze sterowanie elektrycznym da się "złożyć elektrycznie"? Ja nie mam "hands free" ( Megi PH I 2005 ) i u mnie ta funkcja nie jest dostępna tak ? czyli jeśli chciał bym składane lusterka musiał bym "wsadzić" elektornike + siłowniki tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, dajcie mi jeszcze chwilke, bedzie opis jak zrobic uklad sterowania, dla tych co nie maja skladanych el. jedyne czego nie wiem to to czy w zwyklych jest miejsce na silniczki. ale to chyba nie problem, podejzewam, ze plastiki sa dokladnie te same. kwestia tylko w odrobinie pomyslowosci i odwiedzeniu elektronicznego w celu zakupu silniczkow i przekaznikow. schemat el. podesle w ciagu paru dni. a to ze ktos nie ma HF to nic nie przeszkadza. mozna uzyc tego samego sterowania co u mnie, wkoncu jak sie wyciaga karte po zgaszeniu silnika to napiecie w zapalniczce tez sie wylacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!