Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Subwoofer aktywny (czyli tuba) / Skrzynia ba


brudijr

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, kupiłem sobie taki zestawik na przód:

Alpine CDE-101RM i Helix DB 52.1.

 

Ogólnie jestem zadowolony, dźwięk jest czysty i wyraźny, ale... brakuje troche basu.

Więc żeby odciążyć dolne głośniki (bass ustawiony na maks. czyli 7), postanowiłem kupić tube.

 

W makro będzie teraz Manta SB-2000a, za 120zł, nie oczekuje fajerwerków, ale za głośniki i radio też dużo pieniędzy nie wydałem, a gra ładnie, co byście proponowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz mieć łupankę czy bas? Z tuby to nigdy nie ma nic szczególnego.

Ja bym ci poleciał - INTERTECHNIK MDS 10

Aukcja Alegro

do tego jakiś używany wzmak 4-ro kanałowy i będzie bajka.

Nie ma przedziału cenowego jak i rodzaju muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że mnie przekonaliście, wiem że może szału nie ma, ale znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/manta-sb-1008a-skrzynia-...1257706634.html

 

ps. nie chce wywalać kupy kasy, a że jestem jeszcze uczniem, z nią cienko... Ma ktoś może doświadczenia z tą skrzynką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brudijr, gdzie to chcesz kupić? Ja ci powiem, że to jest "Kupa" :).

Jedyne co ci mogę zaproponować to przygotuj sobie całą instalację i wtedy albo:

1. podjedź do jakiegoś sklepu CA niech ci coś tam popodłączają i wtedy sobie wybierzesz (na pewno będzie drożej)

2. kup to co chcesz w takim sklepie co byś mógł oddać w 7 dni. Obchodź się z tym jak z dzieckiem - podłącz i sprawdź czy ci pasuje - jak tak to zostaw jak nie to oddaj

3. Poczytaj troszkę na forach CA i w używkach jak się uprzesz to za 300 zł kupisz i suba i wmaka do tego - oczywiście używanego ale w tym przypadku cierpliwość popłaca.

Ja jak robiłem swoje audio to na sam przód wydałem 3500PLN (radio, wzmak, para głośników) - teraz w 1000PLN spokojnie bym się zmieścił z jakością na tym samym poziomie albo nawet lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham wszystkiego, od HH, przez House (techno sobie darujmy), po POP :)

A miejsca hmmm... Tak sądzę, też nie za dużo, bo chciałbym ją przenieść ewentualnie do następnego auta jakie kupie, a będzie to hatchback albo sedan, więc jakiś "lamor" odpada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!