Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Też mam żal do moderatorów


tomczyk76

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko 10? Myślałem, że Ci więcej ich usunąłem :)

Ty lepiej przejrzyj ile powinno być usuniętych, bo trochę ortografów Ci poprawiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, aj tam, ja dostałem uwagę na pw, aby poprawić swój profil i przedstawienie swego bolidu, nie wiedziałem zbytnio jak to zrobić, pchnąłem zapytanie na pw, podpowiedź jakąś dostałem, ale przeczytałem kilka razy, porównałem z innymi i podobno teraz jest ładnie. Nikogo nie bronię i nie oczerniam, czytam szczegółowo i wiem, że ... "jak nie masz racji to patrz punkt 1, czyli wodzu zawsze ma rację".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baciuś, ja usunąłem i napisałem, że jest mało przydatna twoja opinia o automacie. Nie wnosi nic nowego do tematu.

Zygmunt Małek, już nie przesadzaj z tym wodzu ... miałeś błędy w profilu porawiłeś i po strachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygmunt Małek, poza tym z tym Twoim czytanie chyba rzeczywiście jest coś nie tak ;-)

Przeczytaj pierwszy post w temacie

http://megane.com.pl/24081.htm

A następnie niżej to co Ty napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j tam, aj tam, ja dostałem uwagę na pw, aby poprawić swój profil i przedstawienie swego bolidu, nie wiedziałem zbytnio jak to zrobić, pchnąłem zapytanie na pw, podpowiedź jakąś dostałem, ale przeczytałem kilka razy, porównałem z innymi i podobno teraz jest ładnie.

Zygmunt, to ja Cię pogoniłem za temat w dziale nasze auta, bo zazwyczaj są zamykane i zabawa się kończy. Podesłałem Ci informacje na pw co trzeba zmienić, żeby było dobrze, poprawiłeś i wszystko jest ok.

Co innego jak piszesz do innych użytkowników, a oni i tak olewają sprawę bo priorytetowo muszą rozwiązać swój problem i często po rozwiązaniu nawet się nie pokazują na forum. Przez to często nie wiadomo które rozwiązanie było pomocne, ale co tam. Taki zawodnik pojawi się znów na forum jak będzie potrzebował pomocy. To nie jest darmowe ASO, trzeba spełnić jakieś wymagania - przeczytać i zrozumieć regulamin, zastosować się do niego. Jak ktoś to olewa to też będzie olewany i tyle. Jak się nie podoba, to w ASO czy innym warsztacie dostanie fachową pomoc, zostanie też fachowo obsłużony przy okienku z napisem KASA.

Myślę, że przestrzeganie zasad w zamian za ogromną wiedzę zgromadzoną na forum nie jest dużą ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo (poszło na pw co bym nie zaśmiecał) i megane.... zgadzam się, dlatego tym samym dziękuję za pozytywne porady i jestem z tego :) , a nie zganiam winy na kogoś, tylko czytam i czytam aby zrozumieć to co napisane, co by mieć wygodę z tego forum, a jeśli coś wiem to pomagam. jak nie wiem to się nie odzywam, by nie robić z siebie ... (bez komentu). Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się dowiem kto, zresztą kto to nieważne tylko dlaczego usunięto mój post w dziale Sprzedam?

 

"Witaj marek_c,

Twój Post napisany przez Ciebie na: "FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.

Powód: Post nie na temat

Link do tematu: http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=26466

Twój post:

Temat: "[Opony] [scenic II phI] sprzedam opony zimówki 195/65/R15 D"

Do Warszawy nie jeździsz?"

 

punkt regulaminu:

10. Pisząc odpowiedzi uprasza się o trzymanie się tematu wątku. Posty w znaczny sposób odbiegający od tematu wątku będą usuwane przez administrację.

 

Czy moje pytanie odbiega w "znaczny sposób" od tematu ( pomijam formę "uprasza się" )? Wystarczy pomyśleć i można dojść do wniosku że chodzi o dostarczenie opon do stolicy.

Oczywiście można zastosować punkt 1 Postanowień końcowych:

1. Członek administracji ma zawsze rację.

ale to już byłoby śmieszne.

p.s

będąc przy regulaminie, jak rozumieć punkt 14:

14. Zabrania się wykorzystywania shoutboxa do prywatnych rozmów i spamowania. Rozmowy pomiędzy dwoma użytkownikami, mające charakter zamknięty powinny być realizowane przez komunikatory (GG,MSN,Skype itp.). Blokowanie shoutbox'a poprzez tego typu rozmowy będą karane banowaniem na okres określony przez Administratora (wedle uznania).

bo chyba to martwy punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"[Opony] [scenic II phI] sprzedam opony zimówki 195/65/R15 D"

A Twój post w temacie

Do Warszawy nie jeździsz?"

I powiedz mi co Twoja wypowiedź ma do tematu sprzedam, a może na spota chciałeś się umówić :)

Mogłeś napisać , wziął bym je chętnie ale co z transportem :)

Ale po co ułatwiać życie moderatorom jak można mieć okazję by na nich ponarzekać i przypiąć łatkę jacy to oni są okropni :)

14. Zabrania się wykorzystywania shoutboxa do prywatnych rozmów

i spamowania. Rozmowy pomiędzy dwoma użytkownikami, mające charakter zamknięty powinny być realizowane przez komunikatory (GG,MSN,Skype itp.). Blokowanie shoutbox'a poprzez tego typu rozmowy będą karane banowaniem na okres określony przez Administratora (wedle uznania).

bo chyba to martwy punkt.

a czego tutaj nie rozumiesz :)

Z Twojego poprzedniego wpisu wnioskuję ,że jesteś człowiekiem inteligentnym i tłumaczenie typu "jak krowie na granicy" jest zbędne ... hmmm czyżby kolejna niespodzianka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charakter zamknięty.

Pomiędzy dwoma, lub kilkoma userami w prędkości światła o pier... ach które nikogo innego nie obchodzą 8-) Zaakceptowałeś regulamin więc się z nim zgadasz, jeśli nie to nikt siłą tutaj nie trzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaakceptowałeś regulamin więc się z nim zgadasz, jeśli nie to nikt siłą tutaj nie trzyma :)

 

Dziękuje za odpowiedź, właśnie dlatego że zaakceptowałem to oczekuje odpowiedzi której jeszcze nie otrzymałem. Możesz wskazać punkt regulaminu który złamałem?

Tomik wiesz na czym polega moderowanie? Twoja odpowiedź świadczy tylko o lekceważeniu userów i nic więcej, nie jest to dobre dla forum. Potem zdziwienie że są podziały na forum.

Przemo, przeczytaj pierwszy lepszy wątek np ten:

http://megane.com.pl/katalizator-oryginaln...-8v-vt25734.htm

i odpowiedź w temacie: "powiedz im ze takie rzeczy tylko w erze"

oczywiście jest na temat?

Przemo, jeszcze raz zapytam dlaczego muszę pytać na PW, gdzie jest taki zapis w regulaminie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!