Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Też mam żal do moderatorów


tomczyk76

Rekomendowane odpowiedzi

I powiedz mi co Twoja wypowiedź ma do tematu sprzedam, a może na spota chciałeś się umówić :)

Mogłeś napisać , wziął bym je chętnie ale co z transportem :)

Ale po co ułatwiać życie moderatorom jak można mieć okazję by na nich ponarzekać i przypiąć łatkę jacy to oni są okropni :)

 

Mądry moderator zwróci uwagę, ............ usunie post, zgodziłeś się być moderatorem to pracuj na chwałę forum. Druga sprawa nie narzekam i nie przypinam nikomu łatki proszę tylko o udzielenie odpowiedzi na pytanie - który punkt regulaminu zabrania mi zadawania pytań na forum a nakazuje zadawanie pytań przez PW ?

 

Masz go przestrzegać a nie interpretować po swojemu

 

Ja go przestrzegam a Ty interpretujesz po swojemu - konkretnie wskaż punkt regulaminu który złamałem.

 

Przynajmniej wszyscy powinniśmy stosować się do jednego punktu regulaminu ( mam nadzieję że moderator to też użytkownik forum ):

• Od użytkownika forum oczekuje się dbania o dobro forum i wykorzystywania go wyłącznie w celach do tego przeznaczonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie regulamin uważnie od punktu 10.

po to jest moderator by zwracać uwagę i pilnować porządku na forum a co za tym idzie, pomagać w swobodnym poruszaniu się userów po forum. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące mojej osoby to proszę na pw, nie będziemy się dochodzić w temacie. Ja swoje uwagi napisałem, skoro uważasz nadal ,że jesteś pokrzywdzony to pozostaje Ci wyższa instancja w postaci administratora.

A propos Twojej wypowiedzi w danym temacie to nadal podtrzymuje swoje zdanie :!: Posty nie na temat będą usuwane, należy pisać ze zrozumieniem tak by było jasne i czytelne czego się oczekuje :!:

Dalsze komentarze dotyczące TEJ sprawy w tym temacie uważam za zbędne.

 

Jakoś teraz napisałeś czytelnie w tym temacie 8-) i nie było trudno

"Wziął bym je chętnie ale co z transportem ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie regulamin uważnie od punktu 10.

po to jest moderator by zwracać uwagę i pilnować porządku na forum a co za tym idzie, pomagać w swobodnym poruszaniu się userów po forum.

 

Tak, masz rację i o to chodzi :mrgreen: ale usuwanie postu bez jakiegokolwiek wyjaśnienia mija się z celem - nie jest wychowawcze. Dlatego są moderatorzy którzy zwracają uwagę i dają czas na poprawienie postu.

 

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące mojej osoby to proszę na pw, nie będziemy się dochodzić w temacie.

 

Tomik, z całym szacunkiem - co ja mogę mieć do Ciebie? Ja rozmawiam z moderatorem a że jest odpowiedni wątek ........ a moje posty są na temat więc rozmawiam tu.

 

Ja swoje uwagi napisałem, skoro uważasz nadal ,że jesteś pokrzywdzony to pozostaje Ci wyższa instancja w postaci administratora.

 

Po co? Administrator czyta forum i sam potrafi wyciągać wnioski a pokrzywdzony się nie czuję. Chce zwrócić uwagę na niedoskonałość regulaminu oraz jego przestrzeganie ( przez wszystkich ) a tak na prawdę to chodzi o konsekwentne działanie moderatorów dla dobra forum. Nie może być tak że jeden moderator robi tak, drugi siak a trzeci tylko na SB urzęduje. ;-)

 

A propos Twojej wypowiedzi w danym temacie to nadal podtrzymuje swoje zdanie :!: Posty nie na temat będą usuwane, należy pisać ze zrozumieniem tak by było jasne i czytelne czego się oczekuje :!:

 

Będę się stosował ale patrząc na ilość PW które otrzymałem od userów to głupio pisać ale chyba tylko Ty nie zrozumiałeś mojego pytania.

 

Jakoś teraz napisałeś czytelnie w tym temacie 8-) i nie było trudno

"Wziął bym je chętnie ale co z transportem ?"

 

Skopiowałem i wkleiłem to co mi Moderator podpowiedział. Cała dyskusja byłaby zbędna gdyby moderator zamiast karać od razu podpowiedział rozwiązanie.

 

Dalsze komentarze dotyczące TEJ sprawy w tym temacie uważam za zbędne.

 

Chcesz - masz. ;-) :(

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tematem, chociaż może nie bardzo "do moderatorów"

 

Kiedy my rozmawialiśmy na SB o byle czym było źle -ok, poszliśmy sobie żeby nie zawadzać "władzy"

Kiedy sobie władza prowadzi rozmowy miedzy sobą jest ok- dziwne, przelane hipokryzją i zakłamaniem ale co tam, skoro im wolno to niech sobie pitolą trzy po trzy.

Ale usuwanie swoich wpisów tylko po to żeby nie było dowodów w momencie kiedy admin się loguje to już chyba stanowcza przesada.

chodzi o wpis:

[Dzisiaj 19:55] Robak: niech sobie to gówno leży spokojnie, wyschnie, to się "posprząta" :( (przyszedł admin i posprzątał - wróżka jakaś??)

Oczywiście, nie jest powiedziane o kogo chodzi autorowi ale ogólna rozmowa dzisiejsza na SB i sama sytuacja jaka zapanowała stanowi jednoznacznie.

Więc szanowny Adminie, jeżeli my mamy swoje wpisy przemyśleć to może jednak regulamin będzie dotyczył wszystkich a nie tylko kilku osób :mrgreen:

 

Ot takie wolne przemyślenia, ani to zarzuty, ani propozycje. Ot takie pokazanie co się naprawę tu dzieje kiedy nie ma stwórcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sergiu83, regulamin dotyczy wszystkich. Otrzymałem zgłoszenie, zareagowałem odpowiednio i wpis został usunięty, chociaż nie było pewności że jest do Was kierowany. Podobnie stanie się z Waszymi dzisiejszymi wpisami, lecą do kosza i temat zostanie odblokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sergiu83, następnym razem jak macie problem to piszcie na PW. Sytuacja jest jasna, jeżeli macie uwagi piszecie do mnie na PW, a nie ironizujecie w temacie. Kanał prywatny jest do normalnych rozmów,a nie do krytyki Mod Teamu, typu partyzanckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę swoje 3 grosze. Dziś kol. Robak usunął mój post w temacie http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=26540 jako niezgodny z tematem.

Pragnę wyjaśnić, iż zapytałem, w którym temacie mam odpisać ponieważ jest jeden taki temat założony i już tam odpowiedziałem, czy ewentualnie mam powtórzyć swoją wypowiedź.

Początkowo chciałem zignorować ten temat przekonany o tym, że w myśl regulaminu zostanie usunięty. Jednak okazało się, że jest już w nim wpis oraz post innego usera( nie pamiętam nicka, też został usuniety), który zwrócił uwagę na to, iż jest to zdublowany temat. Na forum ( w tym temacie)została zwrócona uwaga temu nieszczęśnikowi, który to zauważył, że nie jest moderatorem( to tak w kwestii zwracania uwagi na PW, lansowane przez niektórych). Stąd moje pytanie( nie na temat) w tymże temacie bo mogłem jedynie domyślać się, który nie zostanie usunięty.

Pozdrawiam was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelp2008, Administracja wie co było zdublowane a co nie.

Zamiast bawić się właśnie w moderatora należało użyć przycisku w prawym górnym rogu " ! ". Służy on nie do kablowania jak to niektórzy niesłusznie mniemają ale właśnie w tym celu aby zgłosić coś co jest niezgodne z regulaminem a nie pisać posty nie na temat i nie bawić się w moderatora a potem mieć jeszcze o to pretensje :!:

Tak personalnie piszesz, a jesteś pewien że to ON :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!