Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pytanie co do montażu pilota radia


niziolgda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam meganke 99r. oryginalnie nie miała tzw. pilota, sterowania radia. Mam pytanie czy istnieje możliwość podłączenia go jak kupie go na algebro czy potrzebuję jeszcze czegoś do niego? (oprócz radia oczywiście :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Orginalny pilot jest podłaczany do wyświetlacza a nie do radia tak jak by to mogło sie wydawać. czyli potrzebujesz wyswietlacza który powinieneś miec. o ile sie nie myle w megankach po lifcie wszystkie radia pracowały z pilotem wiec nie powinno byc problemu. pilot podłączasz do wyświetlacza i żółta wtyczkę z wyświetlacza do radia. mowimy oczywiście o radiach fabrycznych np. TunerList

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WITAJCIE , moja megi 99r. nie miała radia a tym bardziej pilota więc do zamontowanego prze zemnie radia jvc dokupiłem pilot fabryczny renault i odpowiedni moduł ale wychodzi na to że nie da się tego połączyć , czy muszę więc montować wyświetlacz , jeśli ktoś robił takie kombinacje to proszę o pomoc , a ADMINISTRATORA PRZEPRASZAM ,jeśli napisałem post w miejscu do tego nie przeznaczonym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shark79, w oryginale phII wtyczka z pilota idzie najpierw do wyświetlacza, a dopiero wiązka wyświetlacza idzie do radia. Wstaw zdjęcie kostki tego interfejsu. Sterowanie radiem masz przez mini-jack?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

orientuje się może ktoś czy piloty montowane w megane i scenic są takie same , chodzi głownie o model phase2 :-?

 

PS.Tak z ciekawośći zapytam czy plastikowe osłony kolumny kierowniczej są takie same w wersji z pilotem i bez pilota . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje się może ktoś czy piloty montowane w megane i scenic są takie same , chodzi głownie o model phase2

Z wyglądu są takie same :) W jednym jak i w drugim aucie miałem taki sam standardowy zestaw - kaseciak, wyświetlacz, pilot, Tuner List.

 

czy plastikowe osłony kolumny kierowniczej są takie same w wersji z pilotem i bez pilota . :)

W tej bez pilota nie ma otworów :) Ale od niewidocznej strony mogą być zaznaczone miejsca do montażu pilota. Napisz do kol. sergiu83, on chyba kiedyś coś kombinował w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!