Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

W moim renault megane 3 grandtour - nawiew tyłu bardzo kiepski. Ledwo wyczuwalny przy maxmalnym ustawieniu nawiewu na pasażerów. Z przodu czapki zwiewa a z tyłu ledwie wieje. Czy ktoś ma podobne problemy. Czy to problem tego samochodu, czy po prostu nawiew z tyłu + automatyczny hamulec- to tylko chwyt reklamowy. Hamulec faktycznie rewelacja, ale nawiewem jestem rozczarowany/ znaczy jego brakiem/. Zimą nie grzeje , a latem .... jeszcze nie wiem bo mam samochod 3 tygodnie, ale po co nawiew który nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa tylko bardzo słabo - nawet w instrukcji bylo chyba napisane że z tyłu powietrze zaczyna się ruszać dopiero przy najwyższych obrotach wiatraka - ja przykręcam sobie kratki z przodu na 1/2 tymi pokrętłami które znajduja się bezpośrednio przy nich i wtedy z tyłu jest jako tako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam,

 

mam taką samą sytuację - nawiew na tył jest symboliczny przy niskich obrotach dmuchawy. Ustawienie większej mocy powoduje nadmuchu powoduje zwiększenie siły nadmuchu. Nie ma się co oszukiwać czapki z głowy nie zerwie.

Pozdrawiam

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!