Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy we wszystkich M1P2 był "komputer&qu


Rekomendowane odpowiedzi

wszystkie obliczenia są wykonywane w samym zegarze(liczniku) a z kompa samochodu są tylko pobierane dane?

nie mam pewności jak to jest, ale Twój wyświetlacz fizycznie nie jest w stanie wyświetlić tych informacji.

Co do linku to nie mam pewności czy tam jest wyświetlacz do kompa, ale raczej tak bo dochodzą dwie kostki (sprawdź u siebie czy numer seryjny nie jest taki sam). Najlepiej zadzwonić i zapytać, zaoszczędzi to nieporozumień.

czy jeżeli kupię dobre zegary z odpowiednim wyświetlaczem (Twój link) to wymienione pozycje będą wyświetlane?

Tak, ale dopóki nie podłączysz kabli będą migać poziome kreski.

zrobiłem test zegarów

Masz manetkę z przyciskiem do kompa czy użyłeś innej kombinacji? - pytanie poza konkursem <czerwona>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do linku to nie mam pewności czy tam jest wyświetlacz do kompa,

wg dialogysa jest to "zestaw wskaźników z komp." czy cóś więc chyba trafiłeś

 

ale raczej tak bo dochodzą dwie kostki

do moich zegarów też są dwie i tu znowu mnie zastanowiłeś... muszę sprawdzić serial z moich zegarów

 

Masz manetkę z przyciskiem do kompa czy użyłeś innej kombinacji?

manetka jest przystosowana, znaczy końcówka się wciska :)ale bez efektu a test zrobiłem z użyciem przycisku w zegarach (ust. zegarka i przeskok miedzy przebiegami) i stacyjki.

 

szkoda że na 1 rzut oka nie widać po tych cholernych wyświetlaczach który co potrafi. W każdym razie trzeba wydać te 150 plnów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilość kostek to tylko domysł, może w każdej wersji są dwie, tylko inne sygnały "idą" po kablach.

Oczywiście manetki nie musisz zmieniać jeśli nie chcesz, przycisk można wstawić gdzie się chce, zaproponowałem standardowe rozwiązanie.

A te liczniki można taniej wyrwać, spotykałem białe tarcze za 90 zł (wersja europejska), a angliki lepiej zostawić w spokoju, bo tańsze wychodzi drożej <czerwona>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anglik nie wchodzi w gre, nie mam zamiaru wgrywać nowego soft (z mil na km), sprawdziłem w międzyczasie większość liczników z mało który jest z mojej wersji (układ), większość jest starsza. zresztą to nie tak dużo. <czerwona>

dzięki za pomoc, jutro kontakt ze sprzedającym i może w weekend montaż. oczywiście dam znać co z tego wyjdzie.

szkoda mi tylko mojej roboty wcześniejszej.. wymiana diód z podświetlenia. te cholery sa taki małe...

 

[ Dodano: 2008-10-02, 12:35 ]

pojawiły się małe komplikacje, mianowicie:

 

czy wyświetlacz pokazujący radio, temp i godzinę może wyświetlać spalania?

ci co sprzedają nie wiedzą a renault pl nie jest w stanie dostarczyć żadnych informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm

chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi.

nie myślę o tym wyświetlaczu na środku deski, dzwoniłem po allegro i jeden z gości powiedział że licznik wyświetla właśnie temp i radio, dlatego zapytałem bo wydało mi się to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!