Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mały problem


Rekomendowane odpowiedzi

No możesz je wyciszyć. Nie wiem czy masz głośniki na dystansach zamontowane do blachy, czy poprzez plastyk od tapicerki. To też powoduje granie tapicerki razem z głośnikiem. A jeśli będziesz wygłuszać drzwi to za samym głośnikiem daj 2 warstwy maty :P

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie głównie z lenistwa :P Jeśli nie chcesz głuszyć całych drzwi możesz spróbować samą tapicerkę usztywnić od drugiej strony, albo przynajmniej otwory technologiczne pozaklejaj matami, powinny wtedy mniej furczeć :P No ale to oczywiście tylko półśrodek :P

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, coś pomyślimy, dzięki :P

 

[ Dodano: 2011-03-02, 22:40 ]

btw. Ile kosztuje wygłuszenie drzwi i jak to robić (nigdy sie za takie coś nie zabierałem i jestem troszke laikiem), bo jednak bardzo latają te drzwi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kosztowało koszt maty - 120 zł bodajże albo 180. Odtłuszczasz drzwi np ekstrakcyjną. I kładziesz matę na gorąco. Ja podgrzewałem opalarką. Ludzie mówią, że jak się nie poparzysz matą to źle przyklejasz :P Możesz sobie wziąć wałek do malowania i nim jakby prasować matę na drzwiach, żeby dobrze przylegała. I najpierw wyklejasz tą blachę jakby między autem a światem wewnątrz, a potem tą do której mocujesz boczek. Na otworach technologicznych dobrze jest dać jakiś płaskownik, żeby to usztywnić. Ja nie dawałem i jak na razie jest ok. Nie wiem, co będzie przy mocniejszych głośnikach. No i za samym głośnikiem jak już pisałem wyżej dajesz 2 warstwy maty. Tylko fajnie jakbyś to robił w lato, chyba że masz jakiś garaż ogrzewany. Bo wygodniej się klei to wtedy, i jest mniejsza szansa na to że maty odpadną. No i najfajniej jakbyś jeszcze głośnik zamontował na dystans z mdf'u :P

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo sam sobie kup płytę z mdfu i od razu dokrój pod wymiar, albo kup uniwersalne kółka zwykłe :P Tylko wydaje mi się, że wtedy będziesz musiał odciąć oryginalne mocowanie i stracisz w tym punkcie mocowanie tapicerki do blachy. Nie robiłem tego u siebie w megi, więc dokładnie Ci nie powiem tego. Aha no i dystans montujesz do blachy, a do dystansu oddzielnie głośnik.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!