Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z radiem SCENIC II.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Scenica II z 2003 r.

Mam radio z nawigacją i zmieniarką pod siedzeniem. Radio to Becker BE 7410. Radio padło i chciałem kupić radio do tego samochodu jednak to nie jest takie łatwe i mam kilka pytań w związku z tym:

1. Czy radio Becker tylko ze o innym modelu BE 7401 podejdzie pod mój samochód ?

2. Czy jest możliwość podłączenia innego radia bez nawigacji od scenica np update list, tylko mam taki problem ze nie mam kostki żółtej do wyświetlacza i co z tym zrobić, nie chce kupic radia i sie bawic w przerabianie kostek bo nie wiem czy ono podejdzie i wydam pieniadze na marne.

3. Czy jest mozliwość kupienia jakiejs przejsciówki na tą włąsnie żołtą kostke ?

 

Załączam zdj wtyk radia jakie posiadam, w sródku są jeszcze jakies pudeleczko Mute z jablami jakies kostki pozlanczane i podpiety zestaw głośnomoówiący nokia.

post-31279-1299946014_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrarek, jak to tylko tuner list, jezeli carminat z nawigacją mi działał wraz ze sterowniem przy kierownicy. Chciałem kupic radio tuner list ale nie mam żółtej kostki do wyświetlacza tylka jakas dziwną czarną wtyczke, wiec to radio napewno odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrarek, tak ale ja sie pytam czy jest takie radio z gniazdem na czarna wtyczke zeby mi wyswietlacz działał. z tego co sie orientuje do wszystkich potrzebuje zoltej wtyczki i w tym kwi problem. ja moge kupic tuner list i update list ale co z tego jezeli zadne nie bedzie tak naprawde funkcjonowalo jak nalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie orientuje sie Pan moze czy mozna zamieniac radia te z nawigacja modelami tzn z Be7410 na Be7401 ?

 

[ Dodano: 2011-03-12, 19:52 ]

mrarek,

Ta czarna wtyczka byla podpięta do radia tego wlasnie z nawigacja moze ona jest odpowiedzialna za wlasnie jakis punkt dzialania nawigacji, tego to nieiwem tylko mam problem z tym wyswietlaczem.

 

Poniżej załączam opis gniazd tego radia ale nadal niewiem jaką magiczną funkcję pełni tak wtyczka.

post-31279-1299955903_thumb.jpg

post-1-1299955903_thumb.jpg

post-1-1299955904_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!