Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kto mi poleci laptopa? - KUPIŁEM!


Spory

Rekomendowane odpowiedzi

IBM (ja mam R50e, 1,7 Centrino).

 

Mam 2 letniego synka, myślę, że to co przeżył ten komputer...

- zalanie od dołu (2 dni sechł -DZIAŁA)

- zalanie z góry, bo już sie pic synkowi nie chcialo - DZIAŁA

- gleba kilka razy - DZIAŁA

- kawa ....DZIAŁA

- płn do mycia okien (synek musiał podpatrzeć), generalnie ekran pływał - DZIAŁA

- klawisze fruwajace - synek - nie ma problemu - DZIAŁA

 

to juz 2 lata :)

... :) mowie serio.

 

Pozdrówkah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje FSC Amilo Li1818 CM520 17" sam mam laptopa firmy Fujitsu - Siemens i nie narzeka. Napewno nie był zalewany etc. bo nie takie jest przeznaczenie laptopa. Fujitsu są bardzo wydajne i co najważniejsze nie są tak drogie jak Asus (wiadomo są wyjątki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyl, chyba chcesz żeby Spory zdrowie stracił. Ja Acery stanowczo odradzam, sam mam właśnie aspire. Dobre wyposażenie przy niskiej cenie ale jakość ...

Ja bym się skupił na markowych w pełni tego słowa znaczeniu produktach czyli Toshiba, Asus, IBM itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Napewno nie był zalewany etc. bo nie takie jest przeznaczenie laptopa ...

 

Ja wiem jakie jest przeznaczenie laptopa. Zwróć jednak uwagę, iż zarówno Spory jak i ja mamy małe dzieci. Laptop z założenia jest komputerem przenośnym i to, że na laptopa patrzę pod kątem praktyczno - wytrzymałościowym dziwne nie jest. Przyjdzie czas, że sam to zrozumiesz.

Jeżeli Spory wydaje już jakąś większą kwotę, warto czasami dołożyć kilka stówek, uwierz mi ... szybko się zwróci.

 

Pozdrówkah,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłaniam się ku średniej półce, tj. Dell, HP, Fujitsu-Siemens. "Pancerny" IBM za drogi niestety dla mnie. Nie jestem zaskoczony, że IBM Mry-ego przeżył taką "ścieżkę zdrowia", słuszałem że są bardzo trwałe.

Acery, Asusy chyba odpadają, no chyba, że ktoś przedstawi przekonujące argumenty.

Jak serwisy gwarancyjne w Waszych łaptopach, awaryjność, trwałość...?

 

maly1984, Ile wykosztowałeś za HP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy montuję kadłubki (obudowa, matryca, płyta główna) asusowe (wkładam ram, CPU, HDD itp). Polecam każdemu i jak na razie nie było reklamacji (montowałem około 60 sztuk) gwarancja 24 miesiące na całość. Ceny porównywalne z tak zwanymi skałdakami dzięki akcji firmy intel:

http://www.intel.com/cd/channel/reseller/emea/pol/286838.htm

Polecam

 

 

Natomiast odradzam:

Acer- sypią się niesamowicie (szczególnie droższe modele- a serwis po "unowocześnieniu" przeniósł się z Polski do Czech)

Toshiba (tanie modele troszeczkę się psują).

Kadłubki firmy Compal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jakie jest przeznaczenie laptopa. Zwróć jednak uwagę, iż zarówno Spory jak i ja mamy małe dzieci. Laptop z założenia jest komputerem przenośnym i to, że na laptopa patrzę pod kątem praktyczno - wytrzymałościowym dziwne nie jest. Przyjdzie czas, że sam to zrozumiesz.

Jeżeli Spory wydaje już jakąś większą kwotę, warto czasami dołożyć kilka stówek, uwierz mi ... szybko się zwróci.

 

Pozdrówkah,

 

 

Wiem i rozumiem bo często w domu przewija się u mnie kilku maluchów ale wiesz jeśli ktoś kupuje sprzęt za 3 - 4 tysiaczki to nie będzie go kładł byle gdzie tak jak np. kalkulator na stole, no chyba, że ma za dużo kasy.

 

Jeśli chodzi o twoje ostatnie zdanie zgadzam się w pełni, czasami jest lepiej dołożyć i wiedzieć, że ma się coś lepszego niż za małą kasę jakiś "wyśrubowany" sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!