Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic II 2005 czy to już lifting?


Preacher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem tutaj nowy więc na wstępie witam wszystkich. Dzisiaj zakupiłem Scenica 2005, mam pytanie do szanownych kolegó czy ta wersja którą kupiłem jest już po liftingu czyli chyba PHII czy przez PI , jestem nowicjuszem i prosiłbym o pomoc jakie auto posiadam <ok>

 

Tutaj link do aukcji gdzie kupiłem dzisiaj autko linklifting?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preacher, niestety ph I a świadczą o tym: brak chromów na poduszce kierowcy, tylne lampy z wielkimi białymi wstawkami kierunkowskazów i cofania, jednocześnie postojowe tylne i stop jeszcze na żarówkach, skrzynia 5 biegowa, listwy na drzwiach ze srebrzystymi końcówkami z widocznym na nich rodzajem silnika, przedni zderzak z węższym profilem wlotu powietrza na chłodnice, i czego za bardzo na fotach nie widać ale zapewne jest, to przednie reflektory ze światłami mijania od wewnętrznej strony. Rozkładany stolik za oparciem fotela kierowcy identyczny jak na prawym, w Ph II były różne, tzn. ten lewy nie posiadał plastikowej ramki.

A tak przy okazji, była naprawa blacharska prawej strony ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, co do blacharki to z tego co mi wiadomo, to auto bezwypadkowe, więc teoretycznie nie było nic robione, drobne przetarcia są po prawej stronie. Pytałem o wersje pojazdu z racji tego, że chce zmienić język z niemieckiego chociaż na angielski a najlepiej polski, ale w PHI nie ma możliwości chyba wgrania języka polskiego ? bo na angielski chyba się da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J polski dopiero był po liftingu, angielski jest dostępny. A o prawą stronę pytam, ponieważ brak na końcu proga, przed tylnym kołem naklejki foliowej zabezpieczającej próg. Zazwyczaj w czasie napraw blacharskich i malowania zostaje zdjęta i nie zawsze jest wklejana nowa. poza tym spasowanie zderzaka tylnego w tym miejscu wydaje mi się mało precyzyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

J polski dopiero był po liftingu, angielski jest dostępny. A o prawą stronę pytam, ponieważ brak na końcu proga, przed tylnym kołem naklejki foliowej zabezpieczającej próg. Zazwyczaj w czasie napraw blacharskich i malowania zostaje zdjęta i nie zawsze jest wklejana nowa. poza tym spasowanie zderzaka tylnego w tym miejscu wydaje mi się mało precyzyjne.

 

I tu się mylisz mam scenica PH I z lutego 2006 1.9 dci i mam zmieniony język na polski koszt 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł38 - to nie moje wymysły ale wiadomość zaczerpnięta z postów na tym forum, gdzie wielokrotnie użytkownicy S II Ph I chcieli przez podłączenie pod Clipa zmienić język na polski. Zazwyczaj kończyło się to tylko na zmianie na inny ale bardziej zrozumiały język, np. angielski. Po prostu brak polskiego fabrycznie wgranego, by tylko go wybrać i zatwierdzić z listy dostępnych.

Widocznie w Twoim aucie jest już coś z wersji poliftingowej skoro na polski zmiana była możliwa. Albo co gorsza masz Ph II ale jeszcze z resztkami detali z Ph I, skoro piszesz że to ta przedliftingowa wersja, taka przejściówka.

W końcu to właśnie zmiana z 2005 na 2006 była tym progowym okresem, gdzie nastąpił lifting Sceniola II

Ten temat jednak dotyczył auta z 2005 roku. Gdyby nie wpis z 06 kwietnia, że zmiana została dokonana, (starego kotleta odgrzałeś) mógłbyś zagwarantować, że zmiana języka w tej sztuce na polski jest możliwa, bo w Twoim o rok młodszym udało się tego dokonać ????

Czy na podstawie swojego auta, zagwarantujesz taką możliwość zmiany wszystkim pozostałym, od początku produkcji Sceniola II którzy o to pytali. ???? Oni przecież też mają Ph I, tak jak Ty.

Jeśli nie to wybacz, ale przypadek ten jest szczególny i nie może posłużyć do stawiania tez, że jest to możliwe w każdym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!