Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic II 2005 czy to już lifting?


Preacher

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,odnośnie stoliczków za oparciami siedzen to nie ma reguły,ja mam z 06 2006 i na siedzeniu kierowcy jest bez plastikowej ramki,a co do zmiany jezyka to serwis nie potrafił powiedzieć jasno czy jest możliwa zmiana na polski.Angielski i owszem na 100 procent ale zeby to stwierdzić musze do nich pojechać.Bede tam w przyszłym tygodniu to dam znać czy to mozliwe.Z dwojga złego wole angielski od hiszpańskiego bo "No entiendo español" :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponuryzniwiarz - swoim postem potwierdzasz właśnie regułę - "ton" postu odebrałem jakoby Twój scenic łamał regułę.

PHI - czyli przedliftingowe (do 2005r) - mają oba stoliczki identyczne (oba z plastikową ramką/osłoną)

PHII - czyli poliftingowe (taki jak Twój, skoro jest z 2006) ma różne stoliczki. Na oparciu siedzenia kierowcy jest sam blat stolika, bez tej plastikowej ramki/osłony, która jest tylko na prawym siedzeniu.

Więc masz prawidłowo: "tak jak mówi reguła" :applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optima,a tu Cie zaskocze,ogładałem pare scenioli do(2005) i kilka widziałem bez ramki na siedzeniu kierowcy :applause: ,a ja mam 06 2006 i jeszcze ph I bo posiadam stare reflektory przednie i tylne swiatła z clear wstawką,lift wszedł coś pod koniec 2006 wrzesień,pazdziernik nie pamiętam dokładnie,tam już były soczewki w reflektorach przednich i clear jajo na tylnych.Więc moja to jeszcze ph I niestety :) <ok>

Edytowane przez ponuryzniwiarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomne ze może to byc pewien manewr znany z innych modeli. Przykladowo w 1999r. kiedy Scekic I miała być już zmiana na phII pojawialy się klony: nadwozie z phI ale silnik 1.6 16V, zegary i kierownica z phII itp. Prawdopodobnie podobna sytuacja nastąpiła i w Sceniku II, oglądając zdjęcia z ogłoszeń zauważyłem że w okolicach 2005r. nastapiła zmiana w mocowaniach piór przednich wycieraczek, pojawiły się takie z mocowaniami znanymi głównie z phII, więc może i trochę innych zmian miało miejsce tak jak możliwość zmiany języka na polski mimo ze oficjalnie od 2006r. miał dopiero być? :applause:

Edytowane przez pizza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!