Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gorąco proszę o sprawdzenie megan coupe 2.0


sqrd

Rekomendowane odpowiedzi

maciek127,Jak masz szajs instalacje to się mówi trudno u mnie na LPG jest zrobione ok 200tyś i na razie nic.

Po oględzinach:

Zawieszenie: nic nie puka ani stuka, nie ściąga, sprężyny całe, amory nie ciekną, nawet na szarpakach nic nie wyszło.

Nadwodzie: przód nic nie ruszany wszystko w oryginale nawet spod kanału nic nie było widać, tył prawdopodobnie mógł być lekko uderzony nic z blachą ani podłogą w bagażniku nie było robione a od spodu wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Na światłach ktoś nie zdążył wyhamować i zderzak poszedł to wymienili.

Wnętrze: jak na 270 tyś w bardzo dobrym stanie, skóra nie jest wytarta, zmęczona spękana, nie śmierdzi więc prawdopodobnie nie palono w nim. Tylko kierownice można by oddać do ponownego obszycia.

Silnik: na benzynie jak i na gazie dobrze przyspiesza, na benzynie trochę nie równo pracuje, wyciek spod uszczelki zaworów i miski olejowej, więcej zastrzeżeń nie miałem. Tłumik środkowy ma gdzieś przedmuch i pierdzi.

Skrzynia: jak skrzynia tak i sprzęgło, żadnych zastrzeżeń.

Sprzedający kupił już bez tych plastikowych listew na dachu, a na wycieraczce nawet nie zauważył, że nie ma.

Według karty pojazdu:

Poprzedni właścicielami była laska i jej chłopak w Poznaniu.

Auto ściągnięte przez prywatną osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co z przebiegiem? Czy to nie jest ryzykowne?

 

Lepiej kupić z takim przebiegiem i być go pewnym niż kupić pięć razy kręconą. Moja ma prawie 233 000 km na dzień dzisiejszy a po wymianach spisuje się należycie - jak dbasz tak masz :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki meganecoupe02 za linka do tematu :-D , tych drzwi w czarnym nie dopatrzyłem. Szukam cały czas f7r, najlepiej takiego bez rdzy - resztę sobie ogarnę. Więc jakby ktoś miał info to będę wdzięczny za linka.

 

 

sqrd sprzedaję swojego f3r'a. Furka zadbana i jedyna w swoim rodzaju. W nie wiem jak w PL ale w łódzkim 2giej tak zrobionej nie ma.

Niedawno miałem stłuczkę (koleś mi w tyłek wjechał). Do zrobienia jest przede wszystkim podłoga bagażnika, zderzak. Autko jeździ prosto cały czas użytkuję etc. Jesteś z Łodzi więc masz możliwość sprawdzenia organoleptycznie. Jak Ci będzie odpowiadało to naprawisz pod siebie i będziesz wiedział co masz, jak nie to nie kupisz -daleko nie masz :-D Jak coś to pw. bo to w sumie ocenianie ogłoszeń a nie giełda i meganecoupe02 będzie krzyczał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brejq na PW pogadamy

 

Jeszcze czasu nie miałem podjechać do tego Leszna. Planowałem że dzisiaj będę tam jechał ale na razie w pracy to może się przełoży na po świętach.

 

Cały czas ten przebieg mnie martwi.

Moja ma prawie 233 000 km na dzień dzisiejszy a po wymianach spisuje się należycie

Co wymieniałeś i ile Cię to wyniosło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzany jak dla mnie. Mam dodatkowe zdjęcia tego samochodu dostałem od sprzedawcy.

 

W ogóle nie dostałem zdjęć wskaźników

 

na PW napisz email to podeśle dodatkowe zdjęcia Ci

 

edit:

jednak miał rozpórki mi się pomyliło z innym

 

[ Dodano: 2011-04-24, 12:22 ]

A tak teraz zauważyłem jeszcze:

http://allegro.pl/piekne-renault-megane-ca...1557179267.html

Co o tym uważacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!