Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gorąco proszę o sprawdzenie megan coupe 2.0


sqrd

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, macie racje...

To może:

http://otomoto.pl/show/?id=C18525247

 

Mam dodatkowe zdjęcia. Ale z tego co widzę on nie ma komputera pokładowego ale na białych licznikach.

Rzekomo nie wymaga wkładu finansowego mechanicznego i delikatna rdza w nadkolu...

Podajcie w PW mail to wyślę bo z 10 dodatkowych mam zdjęć.

 

Ale jeszcze raz przyznam wam racje. Skóra to przesada, chociaż bardzo mi się podoba. Ale w razie czego można to kupić później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzana ta fura, prawy bok przetarty, fotel łatała babcia na drutach, na jednym zdjęciu jest inna stalówka, ale najbardziej zastanawia mnie rozpórka przednich kielichów, F7R miał inną rozpórkę, poza tym, te kielichy wyglądają jakby były spawane.

Gość ma poczucie humoru - pisze o wymianie tulei i sworzni, jak to koszt ok 100zł za części, do tego amortyzatory monroe (mongoł) to żadna rewelacja. Cena 5500zł za coupete 150KM to mało pieniędzy :-D

 

P.S. Komputer pokładowy można sobie dołożyć, kupujesz licznik, manetkę i dwa kabelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sqrd, ja 2 lata temu objechałem pół wielkopolski i oglądałem około 40 takich egzemplarzy jak ty tu pokazujesz na koniec kupiłem zwykłego HTB.

Megane coupe 2,0 16V to najczęściej: uderzona krzywo pospawana, przekładka, swap silnika itp egzemplarze godne uwagi są perełkami w kolekcji lub kosztują powyżej 12 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie ogólnie właśnie o samochód ten (http://otomoto.pl/show/?id=C18525247) odpowiedź:

auto nie przeszlo zadnej powaznej kolizji, mialo polakierowaną strone od

kierowcy, kielichy nie byly spawane, wszystko jest fabryczne, brakuje

jedynie plasitkowych osłon nad nimi.

 

widoczne pofałdowania na kielichach to oryginalne zabezpieczenie

antykorozyjne, ponadto ten silnik byl zamontowany fabrycznie w aucie

dowodem czego jest VIN auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paskudnie poskładana, nawet plastikowy pas przedni poprzykręcany różnymi wkrętami. Czy to nie jest ta megan, która jakiś miesiąc temu była oferowana ale z dopiskiem, że była używana jako wyczynówka w rajdach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest ta megan, która jakiś miesiąc temu była oferowana ale z dopiskiem, że była używana jako wyczynówka w rajdach?

nieeee, tamta to w ogóle była dojechana :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o :

http://otomoto.pl/renault-megane-C18453309.html

 

Potężny przebieg i to mnie martwi.... Może i realny ale czy to już nie za duży?

 

Rozrząd był wymieniany przy 200k kilometrach. OC i przeglad do lipiec / sierpień

Gaz sekwencyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mogę ci jutro obcykać te auto.

W Lesznie pracuje, więc jestem codziennie.

Cóż jeśli chodzi o mnie to oprócz braku paru plastików nie ma się do czego za bardzo przyczepić, brakuje fotek sinika więc przy ewentualnym kupnie trzeba by go dobrze posłuchać, co dalej kierownica jakaś dziwnie powycierana ale jeśli te 260 tyś to prawda to mógłbym się z jej stanem zgodzić bo moja po 300 wygląda podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg nie jest mały, ale też nie wiadomo jak auto było użytkowane. Jeden zajedzie auto przez 100tys, drugi będzie jeździł całe życie. 2.0 8V to niezbyt wysilona jednostka, raczej trwała. Wszystko zależy od stanu ogólnego auta, kupując używane zawsze jest ryzyko, że może coś "klęknąć" po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to megany na jednym wałku były nie do zarżnięcia, mi za 4 tyś pyknie 300tyś i z najpoważniejszych awarii silnika było tylko wtryskiwacz i uszczelka pod głowicą a ja jakoś nie za bardzo ją oszczędzam no chyba że zapali się najbardziej znienawidzona kontrolka przez kierowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem ponownie. Dowiedziałem sie kolejnych rzeczy:

1) Samochód sprowadzony z włoch. Jest 3-4 właścicielem.

2) Na benzynie przy szybkim ruszaniu się dławi. Coś jest nie tak z ciśnieniem (powiedział ze koszt naprawy to 200zł - tak mu mechanik wycenił ale nie pamięta co...)

3) Klimatyzacja działa ale jej nie nabijał

4) O biciu jakimkolwiek nie wie. Jak kupował to sprawdzał czy nie ściąga na boki i było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: Mój też jest z Włoch, jak nie był katowany po mieście to myślę, że ciekawa propozycja.

2: Prawdopodobnie coś z podciśnieniem, raczej nie sądzę, żeby to 200zł kosztowało, choć zależy do kogo w Lesznie jeździł.

3: Na dzień dzisiejszy to nie problem, napełnić ją czy wymienić filtr.

4: Można zabrać na SKP przy Super Cars tam ładnie diagnosta p.Michał sprawdzi mi auto,

oczywiście za opłatą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!