Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gorąco proszę o sprawdzenie megan coupe 2.0


sqrd

Rekomendowane odpowiedzi

Markeba może jeśli tak, to ale byś podjechał i spojrzał swoim obeznanym okiem. Przejechał się i ogólnie ocenił w taki sposób. Jak by wypadło OK, byś ocenił że samochód jest godny kupna, to ja bym podjechał zabrał go na przegląd (diagnostykę) i wtedy postanowił.

 

Nie ukrywam że cena by musiała troszkę zejść. O koszt naprawy tego dławienia na pewno. I może rozrząd :-D

 

p.s. Markeba i na pewno nie za darmo bym się Tobą wyręczył :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym. Samochód za 7 tysięcy, to cudów nie będzie. Mi zależy żeby się nie okazało, że za miesiąc nie ruszę i naprawa będzie 5 tysięcy :-D

Zdaje sobie sprawę że samochody tak już letnie są niczym skarbonki bez dziurki do wyjęcia :-D

 

Ale zależy mi aby samochód sprawił mi frajdę z prowadzenia oraz był w dobrym stanie.

 

ja rocznie będę robił z 20-30k km. Więc też nie będę go katował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak dzwoniłem do gościa i jestem pod firmą umówiony na godzinę 16 - 17.

Mówił tak ze w kraju jest 3 właścicielem, nie miał z nim większych problemów prócz tego ustrojstwa o którym było pisane wcześniej.

Trzymaj kciuki więcej ci napiszę ok 19 najpóźniej, lub jak podasz nr to mogę zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź pod uwagę fakt, że jak kupisz ze szwankującą instalacją gazową/zajechanym silnikiem to też nie będziesz miał oszczędności :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to właśnie dla tego chce znaleźć kompromis. Stan dobry ale jakoś zmieścić się w tej kwocie. Uwierz mi gdybym mógł przeznaczyć na to większą kwotę zdecydowanie bym kupił lepszą wersje - pewniejszą :-D

 

Faktycznie trochę mnie przestraszyliście że to ciśnienie może prowadzić do kapitalnego remontu silnika... Tego bym nie chciał.

Ale mam nadzieje że jakoś takie ewentualne braki w tym egzemplarzu sprawdzanym wyjdą przed zakupem.

 

Na pewno podjadę na stację kontroli pojazdów zrobię badanie techniczne. Ale niestety to nie pomoże wykryć usterki tej z ciśnieniem.

 

p.s. a może tak być że na gazie jeździć będzie dobrze a na benzynie źle? dla mnie to trochę mało logiczne ale logiki w tym może nie być. Mechanik czegoś takiego nie jest w stanie zbadać na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam z góry za to co napisze, ale uważam, że w tej cenie i w twoich wymaganiach nie znajdziesz zadbanej furki. Taki chodzenie na kompromis, później okazuje się fatalne w skutkach. Dobrego zadbanego auta, nikt nie sprzeda za bezcen, a meganka potrafi pociągnąć po kieszeni, wiem coś o tym :-D

 

W każdym bądź razie, życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wie ze samochód jest warty tej nadwyżki to sprzeda nawet bez opuszczania ceny o tak zwaną złotówkę, kolega ostatnio sprzedał Fabie od nowości jego z 2004r. wersja bida za 18tys. zł i nie dawał ogłoszenia w www. :-D

 

A ten LPG to oszczędność tylko pozorna, wiem bo mam sam LPG i wiem coś o tym niby tanio tankujesz ale potem takie cuda się dzieją że szkoda gadać właśnie część budżetu na przyszły samochód poszła na naprawy serwisowe Megane , i coraz bardziej myślę czy nie kupić nówki za 2-3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!