Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gorąco proszę o sprawdzenie megan coupe 2.0


sqrd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na początku chciałbym powiedzieć "Cześć", ponieważ jest to mój pierwszy post na forum.

Chciałbym dołączyć się do waszej społeczności posiadacza renault. Dopiero szukam mojego drugiego pojazdu. Do tej pory jeździłem Fiatem Punto.

Teraz szukam samochodu do 7000zł (dodatkowo przeznaczam około 1000zł na wszystkie formalności plus podstawowe rzeczy w samochodzie). Jak widać mam ograniczony budżet.

Interesuje mnie renault megane coupe w gazie. takim "marzeniem" jest 2.0 16V w gazie (LPG) z klimatyzacją i skórą. Wiem że dużo wymagam jak za tą kwotę :-D Dlatego wiem że może być ciężko.

Jedyny jaki spełnia kryterium to:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1545420824

 

Zakładając ze reszta z budżetu zostaje na szybę + licznik. Później zderzak.

 

Proszę gorąco o ocenę tego samochodu.

 

Przesyłam jeszcze 2 zdjęcia dodatkowo:

obraz006.jpg

obraz016.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny jaki spełnia kryterium to:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1545420824

uwierz na słowo, nie chcesz go mieć :-D

Kapiszon jakich mało, dużo by wymieniać, co tu jest nie tak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem co o tym myśleć. Prawa strona robiona na 99.9% - słabe spasowanie drzwi, przedniego błotnika, brak listwy na dachu.

Nie widzę, czy ona ma z tyłu bębny? F7R powinien mieć tarcze.

Licznik chyba powinien mieć komputer pokładowy, a ten nie ma.

Fotele od anglika, prawy ma regulację wysokości, lewy nie.

Drobne wgniotki na lewym przednim błotniku.

Brak zdjęcia spod maski.

Jeszcze pewnie by się coś znalazło, ale i tak już trochę się uzbierało :-D

F7R to topowa, bo najmocniejsza wersja coupety phI, dobre egzemplarze trzymają cenę, ten egzemplarz do perełek nie należy, bardziej do "perełek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zrobione pod komis czyli jak najszybciej się tego pozbyć widać, że angol jak już megan wcześniej wspomniał nie dość że fotel kierowcy ma regulacji lędźwi to jeszcze jest dość mocno wytarty... Myślę, że kilometry by się zgadały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Na razie nie ma chyba innych ofert które by mi pasowały. Ale będę śledził non stop. Jak by co będę pisał. Mam nadzieję, że z waszą pomocą uda się wybrać coś w stanie zadowalającym :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zależy Ci na mocy, to masz auto Dorki w dziale giełda - pewne auto, robione na bieżąco, mogę osobiście polecić. Tyle, że to jest 1.6, różnica między nim a F7R to jakieś 60KM :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był w skórze :-P Tak mi cholernie się podoba ten samochód w skórze Ahhhh :roll:

Spokojnie obserwuje allegro na gwałt nie potrzebny chociaż nie wygodnie się jeździ pożyczonym samochodem.

Dziękuje Ci za pomoc i za propozycje

 

[ Dodano: 2011-04-16, 23:24 ]

Długo nie musiałem czekać:

http://moto.allegro.pl/meganka-za-male-pie...1549719716.html

Widać raz, że pasażer ma gałkę od regulowania siedzenia, dwa maska inny kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy przód jednokomorowe, matowa maska, radio ze scenica, skóra zniszczona, moc 107KM, brak dekielka na alufeldze i zaślepki na tylnej wycieraczce. Szału ta fura nie robi, byłbym bardzo ostrożny przy oględzinach. Gdyby nie napisał, że jest pierwszym właścicielem to bym podejrzewał przekładkę anglika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile jest warty samochód ten?

dopóki nie zobaczę na żywo, to niewiele :-D

Przemawia do mnie tylko Full opcja + rocznik.

Skup się na zadbanym egzemplarzu. Skóra to żaden wypas, można kupić za 8 stów komplet i przełożyć.

W coupe z bajerów najbardziej mi się przydaje:

-klima (większość coupet ją ma)

-elektryczne szyby przód (w phII chyba wszystkie mają)

-uchylne tylne szybki (w zimę otwierasz, włączasz ogrzewanie, masz ciepło i świeże powietrze w środku).

Zwróć uwagę najpierw na stan auta, co z tego, że rocznik będzie dobry i wypasiony, jak okaże się totalną ruiną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram zdanie MEGANECOUPE02. Przy autach średnio 10 letnich rok w tę czy w tę nie ma praktycznie żadnego znaczenia, trzeba dobrze oglądać i szukać takiego, które po prostu będzie w dobrym stanie. Z rzeczy, które powinny się znaleźć w wyposażeniu, to na pewno klima i elektryczne szyby, resztę bez problemu wymienisz za nieduże pieniądze (tapicerka, fotele, obszyta skórą kierownica itp.).

 

Także nie masz się co napalać na te, które już mają tą skórę wsadzoną, tym bardziej, że któryś z egzemplarzy, które pokazywałeś miał po prostu zrobioną przekładkę przez poprzedniego właściciela i w dodatku z angola, więc co Ci po skórze jak nie będziesz miał możliwości pełnej regulacji fotela kierowcy.

 

Pozdrawiam i życzę trafnych przemyśleń na temat zakupu, bo 8 tysięcy złotych to jednak nie jest tak mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!