Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

radio philips


Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak, radyjko posiada dodatkowe zabezpieczenie, jak ktos blednie wpisze kod nastepuje chwilowa blokada wprowadzania kodu i wyswietla sie CODE, po chwili znowu mozna sprobowac. Jednak im wiecej blednych kodow tym czas oczekiwania na kolejna probe rosnie. Ja po kilku blednych podejsciach musialem czekac kiedys 2 godziny, nalezy pamietac, ze radio musi byc wlaczone, zeby odliczalo czas do nastepnej proby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

zapytaj w aso, wiem ze oni maja sposoby...

 

ALE jesli radio bylo wyposazone w radio JUZ W FABRYCE, to tak jak juz wiele razy na forum bylo napisane. podjechac do aso, podac vin i kod masz w 5sec. raczej bez oplat, chyba, ze trafisz na chama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANTONI ŁYKO Sp. z o.o.

Aleja Pokoju 63,

31-564 Kraków

(012) 683 99 00

 

LISOWSKI Sp. z o.o.

Al. Powstańców Śląskich 24,

30-570 Kraków

(012) 656 41 11

serwis:

ul. Niepołomska 26D,

32-020 Wieliczka

(012) 278 20 20

 

 

wszystkie trzy punky sprawdzone!

Lisowski na powstancow, ja dostalem kod razem z autem, przy wydawaniu, Pani sama! mi wpisala do ksiazki serwisowej, przy mnie przekazujac dokumenty. ojcu podali na nazwisko do jego LII telefonicznie (ale maja go w kompie jako klienta serwisu).

 

bedac u Łyki przejazdem zapytalem czy sa w stanie podac numer, w serwisie facet z obslugi powiedzial ze wystarczy ze podam dow. rej., zapytalem o oplaty, spojzal dziwnie, "za kod do radia?... :mrgreen: wystarczy vin"

 

podobna sytuacja bedac w wieliczce (drobna naprawa po stluczce) zapytalem, facet juz cos odpalil na kompie i pyta mnie o vin... pytam o cene takiej uslugi, gdyby znajomy chcial sie dowiedziec, "jesli fabryczne z fabryki (nie potem dolozone), zero, tylko trzeba osobiscie byc i pokazac dowod posiadania auta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie pomoze, ja kiedys tez borykalem sie z problemem rozkodowania radia, z tym, ze po prostu nie znalem kodu i zaczalem szukac ludzi, ktorzy mogliby sie tym zajac. Na forum elektrody znajdziesz mase osob, ktore bez zadnego problemu zalatawia sprawe. Koszt w granicach 20zl (przynajmniej taka cene wynegocjowalem). Ale pozniej kod cudownie zostal odnaleziony i bylo po problemie, a w serwisie w Koninie chcieli 50zl za podanie kodu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, sciagajac samochód z zagranicy, tak naprawde nie wie sie co w nim jest, szczegolnie gdy ktos nie jest ekspertem w dziedzinie samochodów. Prawdopodobnie jest tak jak napisał Prezes ze radio jest włożone z innego auta- pilot przy kierownicy i wyświetlacz działaja bez zarzutu ale to pewnie nie ma znaczenia czy radio jest fabryczne czy przekładane. pozostaje mi tylko znalezc człowieka który mi je rozkoduje. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!