Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Podłączenie podłokietnika


Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Rownież prosił bym mały instruktarz montażu podlokietnika. miałem samą półkę i dokupiłem podłokietnik. wrzucam foty co mam.

 

Dodano: 25 kwi 2012 - 18:08

Kolego rowniez bym prosil o mala pomoc w podlaczeniu podlokietnika. Tak samo mialem ta tacke a zlacza do podlokietnika nie mam. Sam podlokietnik juz zamontowalem tylko pozostaje kwestia podlaczenia go. Pozdrawiam

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

P_r_z_e_m_o

post-12560-0-10037400-1331136652_thumb.jpg

post-12560-0-20732300-1331136674_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudyziom21 ja podłączyłem z pomocą kolegi elektronika podłokietnik do zapalniczki. Działa on wtedy, gdy jest karta włożona i wciśnięty start.

 

Mam trochę zdjęć z tego montażu, jak znajdę zdjęcia w kompie i czas to postaram się zrobić prostą instrukcję, jak to podłączyć. Było to jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam, jeżeli moge się podłączyć pod temat , czy może ma ktoś zdjęcia "wsadu" z scieżkami elektrycznymi od przesuwania podłokietnika oraz tego przelącznika od rolety?

Pytam ponieważ u mnie oświetlenie schowków przestało działać , po rozebraniu konsoli wydawało mi się ,że wszysko było OK.

Gniazdo 12V działa przesuwanie podłokietnika też , zaznaczam ,że sprawdziłem bezpieczniki pod fotelem kierowcy, zaden nie był przepalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Proszę o poradę. Kupiłem podłokietnik dobry bo sprawdziłem. Problem mam z gniazdem w aucie niema w nim prądu nie wiem dlaczego. Czy te gniazdo się jakoś uaktywnia, czy po prostu brakuje bezpiecznika. Macie jakiś pomysł na to?

Edytowane przez joszka112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich użytkowników Scenica 2 generacji.

Zakupiłem podłokietnik do mojego Scenica i chcę podłączyć się do skrzynki bezpieczników i przekaźników kabiny 2 (czyli do kostki pod siedzeniem kierowcy)

post-91430-0-72689300-1463089434_thumb.jpg

Mam pytanko, ponieważ chciałbym mieć na stałe podłączone zasilanie gniazda zapalniczki w schowku jak i przesuw podłokietnika, to czy jak podłącze się do tego pierwszego czerwonego kabelka(tam gdzie jest mój palec na zdjęciu), to będę miał zasilanie stałe, bez względu na to czy zapłon będzie włączony, czy nie?

Czy ten czarno-biały to masa?

Gdzie znajduje się zabezpieczenie (bezpiecznik) dla tego pierwszego czerwonego kabelka do którego che się podłączyć (w razie zrobienia zwarcia w gnieździe zapalniczki)?

No i czy jak podłącze kabel odpowiedzialny za oświetlenie schowka podłokietnika poniżej fioletowego przekaźnika, to będę miał oświetlenie tylko przy załączonym zapłonie?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskazywany czerwony przewód ma stałe zasilanie + 12 V. Zabezpieczony jest bezpiecznikiem 70 A umieszczonym na płytce bezpieczników mocy pod skrzynką bezpieczników pod maską.

Oświetlenie schowka możesz podłączyć pod któryś z bezpieczników. Bezpieczniki mają zasilanie po zadziałaniu fioletowego przekaźnika a więc po otwarciu pojazdu i naciśnięciu na start.

Ten czarno biały to jest masa do sterowania cewką przekaźnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!