Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

gorąca prośba do posiadaczy m1ph2 i interfejsu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie , od około 3-4 miesięcy próbuje usunąć awarię , mianowicie świecą mi się kontrolki Airbag i serwis , niestety przez kabel Vag KKL i DDT2000 nie umiem dojść wysyłałem screeny na forach i nic , dlatego pisze tu czy ktoś kto ma meganke 1 ph 2 z 4 poduszkami powietrznymi (wie że na pewno ma wszystkie ) nie świeci mu kontrolka mógł by mi podać wartości jakie mu podaje DDT w zakładce gdzie są podane ohmy poszczególnych poduszek ? był bym bardzo wdzięczny . PLIS :) pozdrawiam

Edytowane przez meganecoupe02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki.jpg

 

PR105 - napinacze pasów przód

PR106 - napinacze pasów/zwijarki tył

PR107 - poduszka czołowa kierowcy

PR108 - poduszka czołowa pasażera

PR113 - poduszka powietrzna boczna (klatka piersiowa) przednia, pasażera

PR114 - poduszka powietrzna boczna (głowa) od strony pasażera

PR115 - poduszka powietrzna boczna (głowa) od strony kierowcy

PR116 - poduszka powietrzna boczna (klatka piersiowa) przednia, kierowcy

 

Auto: Megane coupe 2002. 4 poduszki powietrzne, 2 napinacze z przodu. Tylne zwijacze zwykłe (niepirotechniczne).

Edytowane przez meganecoupe02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m-c-ool przetłumacz tłumaczem google co oznaczają błędy z drugiego screena odnośnie AIRBagów, a najlepiej podepnij clipa i pokaże CI wszystko jak na dłoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co tłumaczyłem to i wychodzi tak :

-kurtyny boczne poduszki pasażera

-przednie boczne poduszki powietrzne kierowcy klatki piersiowej

-kalkulator żywności :) a po odjęciu dwóch ostatnich literek alimentation du calculate - obliczyć moc

- a ostatni błąd oznacza świecąca kontrolkę na desce rozdzielczej

Kostki pod fotelami mam wyczyszczone odtłuszczone itp. także tam jest styk na pewno więc co jest grane ;/ skasowanie błędu nic nie pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jakiegoś zawodnika poza aso, który ma clipa, podepnij i będziesz miał pewność. Diagnoza Meganek/Sceniców I tym urządzeniem jest bajecznie prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam! Mam taką prośbę.Chcę ściągnąć clipa z chomika ale nie wiem którego bo jest tam kilkanaście Mam wszystkie ściągnąć czy tylko jeden?Bardzo dziękuję za podpowiedż.A jeszce czy clip będzie działał z interfejsem KKL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!