Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sticker Bomb


tomusk

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się bardzo podoba taki styl ;)

nawet powoli zacząłem oklejać tym co było w okolicznych sklepach,

niestety zbrakło fajnych materiałów

musiałem zamówić parę zestawów na allego :D

 

po przesyłce na pewno się pochwalę efektami pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, na razie to jest parę sztuk, kilka już zerwałem (dość ciężko przykleić bez bąblów)

chciałem sprawdzić jak to się prezentuje w realu i spodobało mi się,

teraz jest parę na grilu i powoli przy lampie wchodzę na maskę.

Tak jak pisałem wcześniej zamówiłem 2 zestawy na allegro:

http://allegro.pl/naklejki-quad-motocykl-skuter-cross-hit-hit-i1899921986.html

http://allegro.pl/naklejki-fox-dc-agv-ufo-scott-alpinestars-gratis-i1905560179.html nr3

Większych zestawów na razie nie zamawiam 1.drogo 2.nie wiem jaki będzie tego efekt

 

przy oklejaniu chyba się skusze na wnętrze, tak jak jest zrobione na zdjęciach powyżej.

W moim przypadku dobre jest to że nie jest to auto dla skapcaniałego dziadka,

ma być z jajem i mam się w nim dobrze bawić :D

Edytowane przez Matuszi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sticker bomb ma pochodzenie z japońskiej sceny tuningowej i nie rozumiem dlaczego właściciele innych marek chcą się odróżniac w taki sposób. Do Mercedesa to już wogóle nie pasuje, chociaż bodykit Walda pochodzi z Japonii to i tak to jest Mercedes a nie jakaś Honda, Mazda czy tym podobne. Tym bardziej że pod maską tego białego Merfcedesa jest namalowany żelazny krzyż, symbol pochodzący z niemieckiej sceny tuningowej oznaczający piękność prostoty. Coż się tu gryzie... StickerBomb - ok ale na zabawkowych japończykach.

Edytowane przez 1bizkit
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Polsce stickers-y przeważnie trafiają do działu WT, niestety bo jest masa auta na świecie w dobrym stylu zrobiona. Ale w Polsce tak samo jak każdy dziad,golf 1,polonez czy trabant musi mieć światełka led wmontowane (bo taka moda) tak samo trafiają sticker-sy na stare auta zasłaniając rdzę albo totalnie nie pasując do wyglądu auta.

A propo historii to może i poczatęk miał miejsce w USA ale moda jest wzięta z Japonii.

Zaczerpnięty cytat z innego forum:

 

"Tak WZOROWANIE aut miało pierwowzór w Stanach i tam rozpowszechniono ten KIERUNEK stylu lecz wywodzi się właśnie z Japonii.

 

Od kiedy ukazał się Tokio drift stał się szał na kolorowe, auta z bardzo duża ilością kolorów co sticker to wręcz perfekcyjnie odzwierciedla ale 90% osób naklejających Stickera tak naprawdę nie wie jakie on ma przesłanie a już w ogóle co się na nim znajduje bo polskie stickery to jak już pisałem w innym wątku Loga, maskotki Firm Japońskich produkujących części tuningowe właśnie na ten rynek jak i auta.

 

a prawdziwy Sticker wywodzi się właśnie z Japonii a wiadomo jak to na tym świecie jest by mieć popyt na towar zacznie się robić folie z wizerunkiem Simsonów czy też Goffie'go i naklejać na Opla

 

stąd właśnie wziął się styl JDM - Japanese Domestic Market "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Olek34 100% racji,stickery w większości są na Japońskich autach,tak to się teraz rozpowszechniło,ale tak jak mówię w większości aut (w tym w Polsce) jest to na autach Japońskich w stylu JDM.Na innych autach też to niekiedy ładnie wygląda ale przesadzać też nie można.

 

Dodano: 11 gru 2011 - 13:31

Moda na Sticker Bomb już się kończy i przemija,w sezonie 2012 na pewno modne będzie coś innego.

Proponuje zamknąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!