Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sticker Bomb


tomusk

Rekomendowane odpowiedzi

niech to będzie vw, renówka, nissan gt-r czy maybach, nie ma dla mnie różnicy, nie przykleiłbym tego na żadnym moim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro się nie podoba to napisz, że się nie podoba i na tym konieć , a nie udawanie wielmożnego smkosza motoryzacyjnej sztuki

z wyżej zaprezentowanych zdjęc według mnie jedynie na mercedesie wygląda to ciekawie, reszta mi się nie podoba

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z kolegą bartosz89 - na Mercedesie całkiem fajnie to wygląda :). Do takich naklejek to potrzebny jest niezły zamysł, żeby to jakoś wyglądało. Oklejanie tylko takich miejsc jak klapka wlewu paliwa, czy poszerzenie nadkola moim zdaniem tylko pogarsza wygląd samochodu - ten Passat wygląda paskudnie :). Natomiast Suzuki w mojej opinii wyglądałby lepiej, gdyby cały dół auta był oklejony, tj. progi i tylni zderzak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta z kiczowatym tuningiem mogą wyglądać na swój sposób fajnie, np. japońce do jeżdżenia bokami, z jakimiś kolorowymi mangami na drzwiach etc.

 

Ale jak się po prostu oklei zwykłe auto milionem naklejek z napisem "tuning" to wygląda żałośnie IMO.

 

Niedaleko mnie parkuje maluch z naklejkami 'tuning', 'turbo', chyba 'm-power' i jeszcze ewidentnie dla jaj "LPG" - do tego wycieraczki ze spojlerami i orurowanie. To jest inna sprawa bo ewidentnie kierownik ma dystans do auta i po prostu sobie żartuje, ale te fotki raczej na to nie wskazują. Ktoś chyba na serio myśli, że jak naklei 4 warstwy turbotuningu na wlew od paliwa to będzie fajny...

 

Jeszcze naklejki a'la rajdy, WRC, niby-sponsoring jestem w stanie rozumieć, bo jest w tym zamysł i auto może udawać, że w KJSach jeździ czy coś <piwko> Ale takie oblepienie zderzaka pstrokatymi naklejkami, nie rozumiem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fajnym bajerem jest oklejanie całego auta np. jak zrobił to sąsiad nowe bmw 740i na czarny mat. Wygląda świetnie, a w razie sprzedaży czy coś odkleja folię i jest normalny czarny kolor i ładny lakier. Co do tych naklejek to wszystko z pomysłem i umiarem wykonane może wyglądać fajnie <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fred - rewelacyjny pomysł

Mam kilka rysek na klapie schowka przed pasażerem, zamiast wydawać 150 zeta + przesyłka za schowek do podmiany, to naklejek za to zakupię. Na pewno będzie wygodniej bo odpadnie robota z podmianą. Nawet chyba tych naklejek zostanie i będę mógł na pordzewiałe miejsca na drzwiach garażowych ponaklejać. ;) <piwko>:notacrook: :P :)

Pomysł rewelka ale czy ktoś z domowników będzie wówczas chciał wsiąść do Sceniola z naklejkami na klapie schowka :) :) :P :) :P :P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z domowników będzie wówczas chciał wsiąść do Sceniola z naklejkami na klapie schowka :notacrook: :)

Nie nooooooo, nie wyobrażam sobie takiej opcji, że ktoś nie będzie chciał wsiąść. Pytanie tylko jak szybko będzie chciał wysiadać <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku nawet może być.

No ja sie z tym nie zgodzę... Wole już listy życzeń na autach z nazwami od jakiś firm sparco czy coś takiego. Edytowane przez Arczi92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!