Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Konfiguracja Tuner List


Rekomendowane odpowiedzi

W opisie "MR" na ftp pikura znalazłem opis konfiguracj wstępnej radia Tuner List w MII (wybór modelu auta).

 

Niestety, próbowałem wczoraj cisnąć te klawisze 2+5 + on/off lub bez tego ostaniego na właczonym i wyłączony radio, ale nic mi nie wyszło. Czy ktoś może mi napisać jak wymusić na tym bydlaku (radio) powrót do tej konfiguracj?

 

[ Dodano: 2007-09-09, 21:43 ]

Nikt z was nie miał z tym do czynienia?

 

Szkoda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja tak zrobilem. Na wyłączonym radyjku 2 + 5 + power radyjko odpaliło, tylko że ... wydawalo dzwięk taki jak przy programowaniu stacji srednio co 3 sek. I tyle koniec zabawy. Radio pikało i pikało. Po zdjęciu klemy z aku nic. Radio się odpalało normalnie nie pytając o kod i dalej pikało. Myślałem że cos się popsuło :/ . dopiero po różnych kombinacjach klawiszowych (nie pamietam co) radyjko poprosiło o kod nastepnie wybierało się kraj czy jezyk (bylo do wyboru america, arabia i others), potem wybierało się rear on/off i jakiś paramtr nie wiem co to "curve" 0-5. i nastepnie radio zaczęło grać normalnie.

Przy próbach klawiszowych klawisze zdaje się 3+6 + power odpala się tryb testujacy klawisze.

Chciałbym jeszcze nawiązać do trybu expert (kolo 5s klawisz src) jest funkcja speed i parametr od 0 do 5 ktos wie co to? Czytałem ze to niby opcja że sie zgłaśnia podczas jazdy ale czemu 0 - 5 ? Ile trzeba ustawić żeby byo to słyszalne? Czy to działą w ogóle na radiach tuner list?

 

Pozdrawiam,

 

PS to mój pierwszy post na tym forum za błędy przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest od 0 do 5 im więcej ustawisz to np przy 100 na godzine na 3 będzie ciszej niż na 5 jak będziesz jeździł autem to zobaczysz jakie ustawienie jest komfortowe. Wiesz jak jest w aucie głośno jak w Żuku to może być 5 aby było je słychać, ja mam 3 i czasem mam wrażenie że jest za głośno. Zależy też czy masz LOUD włączony bo jak podbije basy i będziesz szybko jechał i radio się podgłości to w aucie katruzela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Właśnie powiedzcie mi , bo myślałem że to awaria radia..

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

mam radio tuner list.. i radio się samo zgłaśnia. tak do maksymalnie 2 poziomy (+). Ale na ekranie volume stoi w miejscu.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

jak to całkowicie wyłączyć ? strasznie to wkurza.. nie mało co bym nie ogłuchł przy mocnej basowej piosence.

Regulamin pkt. 5.9 - Enter - damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy głośność zmienia się w zależności od prędkości auta? Jeśli tak, to masz aktywną opcję SPEED. Należy wejść w tryb expert przytrzymując chwilę klawisz SRC, następnie wybierz opcję SPEED i zmień jej wartość na 0. W ten sposób dezaktywujesz tę funkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

Właśnie nie dostrzegłem czy tak tylko mi robi podczas zmiany prędkości, a jeśli nie, to wtedy gdzie dalej szukać przyczyny ??

Regulamin pkt. 5.13 – cytowanie

Nie cytujemy postu w całości odpowiadając bezpośrednio pod nim. Odsyłam jednak do regulaminu forum! damiar

 

Sorki, pomyliło mi się. nie mam opcji pod przyciskiem SRC trybu SPEED.

 

mam jednak radio UPDATE LIST.

 

wiecie jak tu do tego dojść ??

Edytowane przez demo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Tu macie na filmiku "ukryte menu radia Renault"

jednak mała poprawka, gdyż jednoczesna kombinacja przycisków 2+5 to po prostu reset radia i trzeba wtedy od początku przejść całą procedurę instalacji / konfiguracji, włącznie z ustawieniem regionu. To dość prosta operacja. Trzeba mieć naszykowany kod radia.

Ta kombinacja przyśpiesza również możliwość ponownego wpisania kodu w przypadku błędu, więc nie trzeba czekać iluś tam minut.

Jeśli nie przejdziemy całej konfiguracji, to radio będzie się wyłączało co kilka minut, ewentualnie co kilkanaście sekund będziemy mieli indyka w radiu.

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!