Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

1.5 dci 2004r. ukradli mi moja piekna megi buuu


jazlo1

Rekomendowane odpowiedzi

z poniedzialku na wtorek z pod mojego bloku (dywizjonu 303) odjechala moja megi szkoda ze bez mojego pozwolenia no a co za tym idzie ani virusa ani felgi nie zrobie a szkoda bo plany byly.Od znajomego z firmy ubezpieczeniowej wiem ze dzien wczesniej zginely 2 takie megi z silnikami dci jedna z bohaterow wrzesnia a druga z krowoderskich zuchow.dobra rada jak macie megi II z silnikami dci to uwazajcie bo to bulka z maslem dla zlodzieja.

post-2446-1188374220_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczylem ja w pzu na 30 000 ale odliczaja za import wlasny i za to ze byla sprowadzona uszkodzona dostane 25 800 nie jest zle ale szkoda bo fajnie sie jezdzilo i malutko palila.nawet nie byla zarejestrowana u nas bo mialem to zrobic w tym tygodniu

post-2446-1188381169_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie dodatkowo Ciesze ze mialem stluczke i to jest w papierach ubezpieczalni :] bo zlodzieje to tez sprawdzaja...

 

to nie jest tak do konca bo ja tez mialem stluczke i zdjecia byly w ubezpieczalni a te samochody nie sa kradzione na wędke tylko na czesci i nie interesuje ich to czy to jest na polskich,francuchkich czy wloskich tablicach bo tego samego dnia auto jest pociete i mozna go szukac na allegro albo na gieldzie w gliwicach na stoisku z czesciami.A zapotrzebowanie na czesci do tego auta jest duze bo bardzo duzo meganek rozbija sie celowo zeby wydusic jakiegos grosza z ubezpieczalni. a kradziez na wedke to poprostu wyludzenie kasy od poszkodowanego za zwrot auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tyle latwiej ukrasc dci co lepiej, za dci maja wiecej kasy bo z benzyny nie ma tak drogiego osprzetu silnika ci co jezdza dci wiedza ile kosztuja wtryskiwacze ktore sa raczej delikatne w tych samochodach i dlatego tez szybko sie sprzedaja , turbiny rowniez nie naleza do najtanszych i dlatego tak to wszystko sie kreci.a do odpalenia megi sa potrzebne 2 osoby jedna pod maska odpina komputer do ktorego dostep jest prosty i podlacza swoj a druga w srodku odpina czytnik karty podpina swoj, wklada swoja karte i odjezdza na lajcie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z poniedzialku na wtorek z pod mojego bloku (dywizjonu 303) odjechala moja megi szkoda ze bez mojego pozwolenia no a co za tym idzie ani virusa ani felgi nie zrobie a szkoda bo plany byly.Od znajomego z firmy ubezpieczeniowej wiem ze dzien wczesniej zginely 2 takie megi z silnikami dci jedna z bohaterow wrzesnia a druga z krowoderskich zuchow.dobra rada jak macie megi II z silnikami dci to uwazajcie bo to bulka z maslem dla zlodzieja.

 

Wcześniej też wzieli 1,5 dCi. Było takie ogłoszenie na Allegro. Z Osiedla tam przy Arce... Chyba nawet z Garażu... Z tego co pamiętam z opisu na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie interesuje ich to czy to jest na polskich,francuchkich czy wloskich tablicach bo tego samego dnia auto jest pociete i mozna go szukac na allegro albo na gieldzie w gliwicach na stoisku z czesciami

 

Nie byl bym tego taki pewien.

Oczywiscie, każde moga ukraść, ale jak się zorientują, że gdzieś stoi auto niezarejestrowane, to rąbną niemal na pewno.

Wszyscy znajomi, którzy sprowadzali sobie auta (a zaraz po wejściu do UE sporo ludzi przez parę misięcy ciągnęło na handel), do momentu zarejestrowania/sprzedaży strzegli tych samochodów jak oka w głowie.

Z kolei kuzynj przyprowadził auto, 3 dni stało w garażu i nie wyjeżdżało. 3go dnia poleciał do tłumacza z papierami i jeszcze jakieś tam papierki załatwiać i... w nocy auto znikło.

Z garażu, skąd ani razu nie wyjechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!