Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam malutki problem z nawiewem w moim autku scenic II 1.6 16V, samochodzik ma klimatyzacje automatyczna, problem w tym ze po ustawieniu czy dam nawiew na szybę, czy na przód czy auto itd. nie czuć powiewu w danym kierunku, ale przy zmianie funkcji kierunku nawiewu słuchać terkotanie pod kokpitem tak jakby coś "przeskakiwało" dodam że dmuchawa pracuje z zadana jej prędkością i nie ma z nią problemów, klimatyzacja działa jak i też ogrzewanie czy ktoś miał podobny problem i jak się z nim uporać?

 

Dodano

 

Napisano dziś, 08:07

Witam szykuje się do wymiany nagrzewnicy w moim samochodzie, po krótkiej diagnozie okazało się że są popękane środkowe łopatki (wersja klimatronik) w nagrzewnicy od nawiewu przez co nawiew działa bardzo słabo. Bardzo mile widziane porady i sugestie od czego się zabrać a no co uważac

0

 

Po co założyłeś nowy temat? Trzeba było pisać w istniejącym.

Edytowane przez P_r_z_e_m_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak jak napisałem są połamane w środku nagrzewnicy pod deską rozdzielczą w "tunelu" łopatki od regulacji kierunku nawiewu i nie widziałem innej opcji jak wymiana całej nagrzewnicy i stad ten temat, możne ktoś kiedyś miał podobny problem i już wymieniał cała nagrzewnice. Wiem że trzeba odłączyć przewody od płynu chłodzącego i przewody od klimatyzacji mała pomoc mile widziana pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapki od regulacji kierunku nie mają nic wspólnego z nagrzewnicą. Poza tym że kierują powietrze przepływające przez nagrzewnicę(albo nie)do odpowiednich kratek na desce. Masz problem z mieszalnikiem powietrza, a nie nagrzewnicą. Tak wynika z tego co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!