Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Potrzebuje szybkiej pomocy,jakie żarówki do Scenika I PHII


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,nie mam teraz auta a potrzebuję się szybko dowiedzieć jakie żarówki są w Sceniku I PHII 1.9 Dti 2000r. Mijania i drogowe.W nocy szykuje się wyjazd za granicę i wolę sobie kupić zapasowe a nie mam możliwości dostać się do auta i sprawdzić.

Proszę o pomoc,komplet na przód jakich żarówek mam kupić na zapas?

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam ślicznie.

Zastanawiam się czy nie kupić do kierunkowskazów i stopu..

Jadę do Francji przez Niemcy.. może w razie W dokupię też..

Tylko hehe znowu nie wiem jakie :applause:

Edytowane przez wicher123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, tylne obrysowe światła to żarówka w kształcie gruszki P21/5W, reszta z tyłu czyli: migacz, przeciwmgielne i cofania to P21W. Do tego jak masz CB to zaraz za granicą na 28 kanał :applause:

Wczoraj zmianiałem zarowke H7 od strony pasażera i nie wiem czy dobrze założylem sprężyne bo mi wypadla a w instrukcji to troche do kitu widac. Jechałem z Tarnowa w PL pod Prage w CZ (550km) i po drodze musiała sie spalić żarówka. Poinformowali mnie o tym policjanci z Czech mówiac że jak pojade w terenie niezabudowanym to moge niezabardzo widzieć na pobocze. Po przyjeżdzie do domu zobaczyłem ze mam spaloną jeszcze przednią postojówke i z tyłu jedną na tablicy. Przed wyjazdem wszystkie świeciły. Wiec jak jeszcze nie masz to kupuj i szerokiej drogi i niespalających sie żarówek życzę. Pozdrawiam

Edytowane przez kili1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce sie raczej na AM jeździ. Wiem że za granicą po drodze jak zobaczysz polskiego TIR-a to na AM na 28 kanale nadaje. Ja kupiłem niedawno Unidena pro520XL i Polaków pieknie za granicą słychać. Moje radio nie ma możliwości zmiany na FM. Miłej wycieczki. Pozdro

 

Kolego jeszcze jedna sprawa. Sprawdz sobie czy masz klucz do kół bo po drodze sie może przydać ;-)

Edytowane przez kili1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!