Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Po deszczu w megi zwariowała elektryka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam wielki problem. Otóż od początku. Wczoraj lał wielki deszcz.

Zaparkowałem na parkingu, patrzę na zegary a tu zapaliła się kontrolka od ciśnienia oleju- zgasiłem samochód natychmiast i odpaliłem jeszcze raz bo wyświetliło "oil ok" i wszystko było ok. Później jadąc na wyłączonych kierunkowskazach migał prawy, jak włączałem lewy to gasły kierunki a jak wbijałem prawy to migał prawy plus dodatkowo tak jakby gasły zegary. Z dodatkowych efektów cały czas chodziły wycieraczki. Dzisiaj w nocy zaczęły same chodzić wycieraczki, bez żadnego zapłonu itd. Na chwile obecną wycieraczki cały czas szorują tak jakby były na 2 biegu, brak kierunkowskazów, awaryjne są, szyba kierowcy się nie otwiera, ale słychać jakby silniczek chciał tylko zamykać... już nie wiem co może być macie jakieś pomysły? Sprawdziłem bezpieczniki-są ok, otworzyłem tą puszkę, gdzie jest ten układ przekaźników pod bezpiecznikami i wyleciało kilka kropelek wody. Samochód jeździ normalnie i odpala także normalnie, aha tą płytkę wystawiłem na słońce na jakąś godzinę. Pomocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znaleźć ten UHC?

 

Dodano: 09 sie 2011 - 22:07

Okej, posprawdzałem wszystko i wychodzi na to że rzeczywiście padł ten UCH czy UHC czy jak to nazywają również BSI.

I pytanko mój ma numer S110948201A i czy jeżeli zamówię jakiś to czy ma mieć dokładnie takie same wszystkie numerki? Jak będzie z imobiliserem? Czy wystarczy wziąć tylko pilot(bo to w nim siedzi immo) i przełożyć grot? A może wystarczy przelutować immobilisery? Prosze o jakąś Pomoc. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!