Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
Petor15

Cb radio President Harry III czy Uniden 68 ?

Recommended Posts

Witam , mam dylemat na temat radia . Proszę o wypowiedzenie sie posiadaczy tych radyjek ^^ Opłaca sie wydac 500 zl na tego harrego czy to jest porażka to radio ? Uniden niby jest dobry slyszalem , ale nie ma homologacji ^^ mogą mi za to coś zrobić (policja) ?

Do czego potrzebujesz radio i co od niego wymagasz ?

Żeby to nie byl szumofon i wmiare to chodzilo w miescie . Żeby też nie zbierało zakłóceń od lini energetycznych itp.

Popatrz na YOSAN TURBO JM-3031M (skokowy RF), SuperStar 120 (brak ASC), ewentualnie Stabo XM 3001 ASC (brak FM, jest w 3003).

Edytowano przez Pawel

Harry III,ale nie classic (Harry III classic nie ma ASC). Ja kupiłem właśnie President Tommy. Koszt 400 zł. (ma w sobie ASC)

Witam kupiłem Unidenka ^^ myślę że będzie git a jak nie to wtedy wezmę tego harrego ^^

hej,

mam taki problem. chciałbym kupić szwagrowi dobre radio cb. mój szwagier twierdzi, że jedynym słusznym producentem jest President, który model byście polecili? najlepiej takie do 800zł. z góry dzięki

zależy także gdzie będzie użytkować to CB-Radio

W tej cenie to w sumie tylko Harry III, albo lepiej Walker ASC.

Edytowano przez Pawel

Popatrzcie też na Yosan'y - pożądna marka z rozsądną ceną, sam mam Pro-120 i gra elegancko :D

Też mogę to potwierdzić, ja mam JC-2204 Turbo.

sam mam Pro-120

Ja już posiadam 2 sztuki PRO 120, w obydwu sceniolach. Pomimo zauważonych w czasie użytkowania drobnych mankamentów i prób z innymi radiami przed zakupem drugiego, zdecydowałem się na drugą sztukę tego samego modelu tego producenta. Nawet 2204 próbowałem i niestety pomimo prostszej obsługi i ASC zamiast RFgain-a, jego odsłuch był gorszy. Po prostu ASC działa progowo, a RF-em dostrajam sobie płynnie zasięg, co jest bardziej miękkie i przyjemniejsze.

Podczas kontroli, CB radio może zostać zabrane do depozytu celem przeprowadzenia badańi dalszego postępowania. Jeżeli kupiłeś sprzęt w sklepie, UKE może nakazać stronie postępowania odkupienie wyrobu . Zastosowanie mają tu także przepisy o rękojmi za wady sprzedanego wyrobu.Policja nie ma prawa do konfiskaty. Od tego jest właśnie UKE.

Unideny i presidenty są bliźniaczo podobne i zapewne chodzi o kasę, by tych pierwszych nie wpuszczać na rynek.

M-tech legend III bardzo duzo ludzi wypowiada sie ze to radio jest praktycznie identyczne co Harry III poniewaz w sordku ma filtry i rezystory z presidenta z płyta główna unidena poczytaj na typowym forum o CB sam stwierdzisz ze to ten sam sprzet za polowe ceny jak kupiłem je za 250 zł na allegro i szczerze jestem zadowolony bo ASQ działa a nie jest tylko wymioniony na pudełku ze jest

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.7 -Prezes

Edytowano przez Prezes