Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane II - 1.6 16V 110KM - Prosze o ocene


monkahead

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest dylemat, bo nagle sie okazalo ze sa 2 fajne auta do wyhaczenia ... a cale lato byla taka susza ^^

 

Jedno doslownie pod samym blokiem w ktorym mieszkam. Laguna 1.8 hatchback z polowy 2004 roku wersja Dynamique, 135000km, w bardzo dobrym stanie. Grafitowy, klamki w kolorze nadwozia, w srodku ciemna tapicerka, alcantara + polskory, nowe opony 16'', alusy, nowe tarcze i klocki przod i tyl, generalnie auto prezentuje sie bardzo fajnie, nie ma nawet jednej rysy! Niestety nie mam zdjec ale auto wyglada cos jak to: http://moto.allegro.pl/renault-laguna-ii-2...1766545489.html z tym ze ma inny licznik, z ekranem LCD w srodku. Koles chce za to auto 18500PLN + oplaty okolo 1200-1400PLN.

 

No a drugie to wspomniany wyzej czarny Megane z Nysy ... i kurde mam dylemat. Jak sadzicie, ktore wybrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8 to fajny silnik w Lagunach. Miałem kombi ale 1.6. Super autko.

Jeśli chodzi o Megankę to mój ojciec ma taką tylko z 2007 roku. Też super autko.

 

Powiem szczerze, że miałbym dylemat. Wszystko zależy od tego czy potrzebujesz większe autko (Laguna) czy wystarczy Ci mniejsza ciut Meganka.

 

Wybór jest trudny. Bo oba mają podobną cenę i z Twojego opisu Laguny wynika, że ich stan zużycia jest podobny. Zastanawia mnie tylko wersja wyposażenia Megany. Niby privilage a klima manualna. Mój ojciec też ma privilaga a ma klimę automat. Ale może w tym roczniku była w tej wesji taka właśnie klima.

 

Nie wiem co bym wybrał...

Edytowane przez Kolo1976
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 5 osobowa rodzine: 2+3 i szukam czegos do wozenia dzieci, 99% jazdy po miescie, raz na jakis czas wypad w trase (mamy od tego drugie auto z LPG). Wlasnie wrocilem z SKP, hamulce w Lagunie zyleta ale to bylo widac ze nowka tarcze i klocki, do wymiany oba laczniki stabilizatora + lewy sworzen wahacza. Tuleje z tylu jeszcze OK ale powoli tez beda sie nadawaly do wymiany, reszta tip-top ... wszystko wyjdzie jutro po obejrzeniu Meganki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 5 osobowa rodzine: 2+3 i szukam czegos do wozenia dzieci, 99% jazdy po miescie, raz na jakis czas wypad w trase (mamy od tego drugie auto z LPG).

Zastanów się na czyś wanowatym, bo Laguna liftback może się okazać za mała za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Vany mnie nie kreca ... kupilem ta Meganke, do miasta jest wystarczajaca nawet dla 5 osob. Na wakacje raczej latamy samolotem. Planuje zakup dla siebie Laguny III w kombi za jakis czas wiec ta Laguna bedzie robic w rodzinie za 'duzy' samochod ^^

 

Dodano: 11 wrz 2012 - 10:12

Panowie, temat wyboru Renaty powraca na nowo ... żonka skasowała wczoraj Meganke ^^

 

Co powiecie o tym aucie: http://otomoto.pl/renault-megane-1-6-16-v-bogata-wersja-C25508564.html

 

Dzwoniłem do gościa. Auto sprowadzone, mozna jechać do ASO na sprawdzenie przebiegu, gość twierdzi ze auto jest OK, możecie je oblookać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!