Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Megane II - 1.6 16V 110KM - Prosze o ocene


monkahead

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Prosze Was o ocene tego pojazdu: http://otomoto.pl/renault-megane-okazja-s-idealny-niski-przebie-C17816167.html

 

Czy warto interesowac sie Megane z przebiegiem ponad 125000km czy szukac czegos mniej uzywanego. Moj budzet to 25tys PLN z tym ze w gornej granicy tej kwoty zdecydowanie wole Lagune II FL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, przede wszystkim musisz zobaczyć auto na żywo. Na fotkach nawet najlepszych nie zobaczysz całej prawdy. Parę mies temu też byłem na tym etapie, na fotkach super a w rzeczywistości.... Tak miałem ze scenikiem, szkoda było tylko czasu na dojazd i oglądanie. Facet nawet wpisał radio cd a był kaseciak.... bo takie były opcje na oto moto.

 

A co do przebiegu.... to wiesz jak z tym może być...

p.s. byłem też w Berlinie w marcu, ale uwierzcie mi to co tam było to nic ciekawego. Cały rynek aut używanych w rękach Niemców mających korzenie nad Bosforem. To mit, że auto z Niemiec było jeżdżone przez dziadka i jest w super stanie. Oni też już wiedzą, że nie muszą super dbać o auto bo i tak Polak je kupi....

 

A co do autka na fotkach, wygląda super, ale wracam znowu do pierwszego zdania.

Jeżeli przeglądasz ogłoszenia od dłuższej chwili to pewnie zauważysz, że pewne ogłoszenia wiszą non stop mimo, że auto prezentuje się super i ma świetny opis.

Powodzenia w wyborze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze przednie lampy są po lifcie, ale tylne przed liftem - nie wiem czy jakies modele przejściowe tak miały...

W całym ogłoszeniu brak też magicznego słowa: bezwypadkowy. Ale jak masz blisko to podjedź, zawsze warto zobaczyć osobiście i mieć lepsze rozeznanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylne swiatla moim zdaniem sa z PhI brak tej bialej obwodki dookola lamp. Auta szukam juz od marca. Na razie w komisach same szroty, a oferty prywatne tak szybko znikaja, ze ciezko wogole sie umowic na ogledziny, zwlaszcza ze dysponuje czasem wolnym tylko w weekendy. Generalnie znam sie na autach i moze tez dlatego strasznie czepiam sie szczegolow ale szukam auta dla zony do miasta do wozenia dzieciakow wiec zalezy mi na sprawdzonym aucie. Czy Megane tak jak Laguna ma plastykowe blotniki na ktorych jest zegarek z data produkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na megance która posiadam (I PHII) jest mase takich "zegarów", więć pewnie też są. Nawet na fotelach masz naklejkę z data prod, podobnie na karoserii jest nabita data (po podniesieniu tylnej klapy u mnie jest miesiąc i rok). Trzeba mieć jednak trochę czasu i spokoju aby to znaleźć i pooglądać. Zobaczysz jak sprzedający będzie marudził i zachowywał się przy oględzinach.

 

p.s. na rolecie też mam naklejkę....ale rolety na allegro sprzedają i po 3 stówki.

 

Brak zdjęcia prawego przedniego błotnika. Facet od scenika (którego podawałem jako przykład tego, że aparat robi cuda z autem)tez podobnie porobił zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam moje pytanie, gdzie ta wielofunkcja kierownicy? Bo z tego co wiem, to jedynie dodatkowe funkcje kierownicy to przyciski tempomatu (oprócz tego, że się kręci i można ją ustawiać pod dwie płaszczyzny). A jeśli chodzi o obsługę radia, to pilot jest przykręcany do obudowy kolumny kierownicy. Tak po prostu śmieszy mnie to stwierdzenie, które jest przytaczane w wielu ofertach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie ta wielofunkcja kierownicy

Zyga- jak już tu wspomniano:

Facet nawet wpisał radio cd a był kaseciak.... bo takie były opcje na oto moto.

Niestety w tym portalu brak w szablonie wszystkich możliwości do wyboru, konkretnie o "sterowanie radiem pod kierownicą" chodzi, a jest tak jak w opisie, wiec wszyscy z tego korzystają. Trzeba na to poprawkę wziąć, a kto ma rozeznanie w temacie Renaultów, to wie co to oznacza. To raczej detal w tych ofertach, nie należy brać dosłownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za duza aktywnosc w watku.

 

Wczoraj ogladalem w KR Lagune, super foty, auto w sumie tez ale na miejscu okazalo sie ze dach po gradobiciu, tego juz na zdjeciach nie bylo widac :/

 

Jak oceniacie ta Meganke: http://otomoto.pl/renault-megane-1-6-16v-privilege-krajowy-C20011465.html

 

Czy 18900PLN za ten samochod to duzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem dzisiaj do tego salonu Renault w Nysie, co sie okazalo ... ze auto rowniez po gradobiciu ale podobno wgniotki sa ledwo widoczne i nie jest ich duzo. Na maila dostalem zdjecia dachu i maski i nie wyglada to zle.

 

Historia ostatnich przegladow w ASO:

 

1. Kpl rozrząd wraz z przeglądem 02/10/2009r przebieg 106000km

2. Ostatni przegląd 28/02/2011r przebieg 134600km + nowe opony lato Pirelli P6000

3. Wszystkie cztery cewki zostały wymienione w ASO na Berru

 

Moim zdaniem auto na nowych oponach i z w miare nowym rozrzadem robi sie calkiem atrakcyjne, zwlaszcza biorac pod uwage wyposazenie wnetrza. Co sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zainteresować się tym samochodem, a to dlatego że sam zapłaciłem dość drogo, ale za pewny egzemplarz. Moim zdaniem warto trochę dołożyć na starcie i mieć spokój, a nie kupować gdzieś z importu po czym od razu wymieniać rozrząd itp. a później czekać jakie jeszcze niespodzianki się pojawią w najmniej spodziewanym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!