Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę meganki


typical

Rekomendowane odpowiedzi

Książkę serwisową ma? Widzę, że jest sprowadzona z Niemiec a tam zazwyczaj ludzie skrupulatnie dbają o auta.

 

Moje obawy budzi maska. Być może to po prostu takie ujęcie ale z lewej strony nad reflektorem nie widać szpary między maską a błotnikiem. To może oznaczać, że coś było robione.

 

Jak będziesz je oglądać zwróć uwagę na śruby maski, drzwi, spójrz na podłogę bagażnika itd. Najbardziej uważnie obejrzyj przód. I nie kupuj w ciemno!

 

Pozdrawiam!

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Obawiam się że telefonicznie mogą nie udzielić informacji.

Dzisiaj dzwoniłem do a.s.o. w Gdańsku (tylko tam serwisowany)bo chciałem się dowiedzieć czy samochód miał zrobiony przegląd po 120 tys ( brak wpisu w książce) i czy przy przeglądzie 140 tys faktycznie wymieniony został rozrząd.

Niestety ,,bardzo sympatyczna Pani" powiedziała mi że jeżeli chcę się dowiedzieć czegokolwiek to muszę pojawić się osobiście.

Może ktoś się orientuję czy jak podjadę do jakiegoś serwisu w wawa to mi odpowiedzą.

W necie trafaiam na sprzeczne informację i już nie wiem czy inne sewisy mają dostęp do historii auta czy też nie.

A może ktoś z forumowiczów może pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że telefonicznie mogą nie udzielić informacji.

Jak w jednym nie podadzą to zadzwoń do następnego, niektórzy po prostu marudzą lub wykazują się przesadną nadgorliwością.

 

W necie trafaiam na sprzeczne informację i już nie wiem czy inne sewisy mają dostęp do historii auta czy też nie.

Mają dostęp, przynajmniej te główne stacje, z mniejszymi punktami mogą być problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Fred.

Dzięki za podpowiedź.

Wystarczyło że zadzwoniłem do ich fili w Gdyni.

Tym razem Pan sprawdził i dowiedziałem się że u nich w tej konkretnie stacji auto było ostatni raz na przeglądzie przy 80 tys.

Po chwili Pan jednak zaproponował że sprawdzi w bazie ogólno polskiej o ile dobrze usłyszałem.

Według tej bazy potwierdził wykonanie przeglądu po 120 tys który nie był wpisany do ksiażki oraz również wymianę rozrządu w ostatnim przeglądzie przy 140 tys. Także mają dane jak dla mnie dosyć dokładne tylko kwestja czy ktoś będzie na tyle tyle uprzejmy żeby je udostępnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!