Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Magnetyzery


kazet

Rekomendowane odpowiedzi

tylko hamownia prawdę Ci powie

 

Z klawiatury mi to wyjąłeś. Reszta to tylko subiektywne odczucia.

Osobiście uważam, że gdyby "pierdułka" za kilka złotych przynosiła tak spektakularne efekty, to producenci aut nie odpuściliby tematu, dając zarobić domorosłym majsterkowiczom, którzy z magnesu i obejmy do rury kanalizacyjnej robią takie cuda techniki współczesnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem dłuższej trasy, ani niczego nie wymieniałem. Nie tankowałem też lepszego paliwa. Jest to zawsze to samo paliwo, z jednej stacji. I nie zwariowałem. Nie będę przekonywał nieprzekonywalnych. Nie potrzebuję hamowni, aby stwierdzić, że silnik jest teraz elastyczniejszy. Zresztą Internet jest wielki i na poparcie swojej tezy o nieskuteczności magnetyzerów możesz znaleźć setki doniesień i wyników badań na hamowni (tak między nami - któryś z Was był obecny osobiście choć przy jednym z nich???). Ja mogę Ci rzucić nawet większą ilość doniesień przeciwnych... Kto by to oceniał? Mam jednak swoje obserwacje, a nie "subiektywne odczucia". Przed założeniem magnetyzerów np. jazda na czwartym biegu z prędkością 40 km/h była NIEMOŻLIWA. Zresztą. Po co ja się produkuję? Żałuję, że poświęciłem czas na napisanie postu o magnetyzerach, bo stał się tylko celem dla przeciwników tematu. Ja jestem zadowolony i zdania nie zmienię. Nawet pod wpływem agresywnych postów waldka708. "Problem" magnetyzerów pozostanie nierozstrzygnięty. Na szczęście każdy może zdecydować i ocenić sam. Szkoda tylko, że na temat magnetyzerów wypowiadają się osoby, które nigdy nie miały ich zamontowanych w swoim samochodzie... :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!