Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Magnetyzery


kazet

Rekomendowane odpowiedzi

gdzies ogladalem powazny test z wykorzystaniem hamowni... magnetyzery w 3 przypadkach na 5 nie dawaly ZADNEGO efektu, w dwu osiagi sie pogorszyly o wiecej niz blad pomiaru :]

 

Jedyny magnes jaki wożę, jest przyczepiony do filtra oleju.

dobry patent!!! jaki to tam masz magnes?! jak mocowany? moze u siebie tez wkleje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak

ale ze olej gesty to mniejszy ptl moze zasysac w obieg a tak sadze ze z czasem bedzie sie osadzal :mrgreen:

 

a jaki to magnes masz? pewnie cos solidniejszego zeby sie na polskich gladkich drogach nie odkleilo od predkosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki to magnes masz? pewnie cos solidniejszego zeby sie na polskich gladkich drogach nie odkleilo od predkosci

 

Znalazłem jakiś magnes, który jest podejrzanie mocny a przy tym lekki. O ile pamiętam wyciągnąłem go z twardego dysku. NIe ma szans żeby odpadł. Mam zamiar kupić okrągły neodymowy. Będzie jeszcze lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :mrgreen: ale ten... ja NIE MAM ZAMIARU wsadzac magnesu na zegary :) to byl taki dzołk na temat gield i sprzedawanych tam legalnie magnesow neodymowych z naklejka "nie wolno przyblizac do licznikow wody/gazu" o czym niedawno byl spory szum w mediach :) a ze polak przekorny to zrobi odwrotnie i dom od dachu wybuduje :)

 

jestem ciekaw czy teraz mi ten magnes cos jeszcze da... przejechalem kolo 17kkm wiec silnik mi sie dotarl, na wiosne zmieniam olej oraz filtr wiec... :] ale zawsze warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie na temat magnetyzerów i ich działania?

Magnetyzer to urządzenie poprawiające jedynie stan portfela sprzedawcy i czasem samopoczucie kupującego :mrgreen: Kiedyś kupiłem coś takiego do Corsy i po 2 miesiącach odesłałem do producenta, na szczęście był na tyle uczciwy że zwrócił mi kasę. Jedyną oznaką działania magnesów były kłopoty z obrotami biegu jałowego spowodowane oddziaływaniem magnesów na silnik krokowy instalacji LPG. Po zdjęciu magnesów wróciło do normy. NIE DAJCIE SIĘ NABIERAĆ !! !! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!