Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kilka błędów...


Rekomendowane odpowiedzi

Dodano: 22 wrz 2011 - 19:08

Ja za 6pak-piwa ci to zdiagnozuje

 

a co powinno dać rade to maxidaig, x431, autoboss v30, i pewnie kts

[ciach]

 

/0cool: do ogłoszeń jest dział kupię/sprzedam, tam też proszę kierować takie posty. Tutaj może jedynie zainicjować zbędną dyskusję!

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj chwilkę, podłączę tylko megankę do internetu. Kawałek bym miał do PT :)

A tak poważnie, to jadę teraz do sklepu po 6-pack, jak mi zgaśnie i znowu się zapali to wypiję sam i jutro będą mnie nieśli do pracy. Jak się tylko zapali i nie zgaśnie to nadal wypiję sam, ale nie pójdę do pracy. Jak zgaśnie i się nie zapali to tym 6-pakiem zapiję gorzałę i oddam resztę z zakupów na kampanię Palikota.

Tak czy inaczej jutro luźny dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz problem z poduszkami czy z silnikiem?

Poza tym clip kosztuje trochę więcej niz jakaś lexia do citorena czy peugota za niecałe 300zł. Podałem ci jaki sprzęt poza clipem sobie daje rade i zdiagnozuje ci poduchy pokaże zapisane błędy i parametry rzeczywiste oprócz poduszek masz czujniki uderzenia i napinacze pasów oraz często padający zwijacz w kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwijacz OK, nie świeci Tempomat, nic poza airbagiem. Co do silnika, to wyświetlił błąd temperatury powietrza wlotowego. Odłączyłem przepływkę, pojawił się inny o masie powietrza, czyli OK. Zaintrygowało mnie to o napinaczach i czujnikach uderzenia. To może być strzał w dziesiętkę, bo po raz pierwszy mi się ten komunikat zapalił własnie po sprzątaniu samochodu, gdy ściągałem nawet tapicerkę bo trzeszczała niesamowicie. Jest szansa, ze wtedy coś się poluzowało. Błąd się wyświetlił i po chwili znikł, potem po tygodniu potem codziennie teraz świeci prawie bez przerwy. Co do czujnika powietrza dolotowego: czy może on być odpowiedzialny za mulenie się auta?? Fakt iż zrobiłem na oleju 20k też pewnie jest bez znaczenia. Ale cóż po 1 wymienię i zobaczę czy dalej się muli. Podłączyłem samochód do kompa u znajomego, który serwisuje mojego Puzia a w swojej karierze miał ze 3 Meganki ale nie II. Generalnie mówił mi wtedy (3 lata temu), że z nim nie ma żadnych problemów, ale nawet on poddał się po próbie naprawy tego airbagu. Zresztą nie jest tak źle, auto prawie 200k i "tylko" poduchy nawaliły. Poza tym jest bez zarzutu (może tylko felgi z plasteliny ale to problem dróg niż firmy).

Trochę jestem dzisiaj zły, bo miałem jakieś plany na popołudnie, a zająłem się samochodem.

A co do konkursu z posta wyżej:

Wgrała opcja II - Idę się uwalić, powiem, że jestem chory (bo na pewno będę skoro nie piję prawie wcale, i będę walczył z wtyczkami

W poniedziałek pojadę do serwisu i oddam go na diagnozę, o wynikach poinformuję was.

Jutro też spróbuję przeczyścić ten czujnik, jeśli ktoś mi powie gdzie on jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!