Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

duza predkosc - ABS i zegary wariują


Musti

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wynika to wcale z Twojego profilu, najwyżej rok, lub 3 lata w przypadku gdybyś miał B1.

 

no mam juz 20 lat i prawko 2 lata, a jezdzilem wczesniej na motorach od 12 roku zycia... smochodami tez dosyc czest obez prawka, motoryzacja moja pasja :D

 

coż kolego dybys ty zorbil tyle km co ja to bysmy pogadali:) a co do jazdy bez wypadkowej, to także mam czyste konto, choc w moim fachu poruszalem sie roznymi autkami. od malucha przez busy mawet do lawety, wiec o moj styl jazdy sie nie martw:D

 

No ja tez juz pare samochodow przerobilem, a busami wlasnie czest odo Niemiecm smigam po motory :D i z przyczepa dluga też sie zdaza :D Byc mzoe robim podobne ilosci kilometrów takze sie nie sprzeczajmy bo nie o to chodzi tutua jan forum zebysmy sie klocili i spierali...

 

jezdzisz do niemiec srednio 3 razy w tygodniu?? hmm dla mnie to malo prawdopodobne chyba ze twoj tydzien ma wiecej niz 7dni.

 

Mieszkam 80km od GRanicy, i caly czas sprowadzam motory wiec spokojnie 3 razy w tygodniu. 7 dni ma moj tydzien :D

co do twojej usterki to raczej mechaniczna usterka to niebedzie bo obiawiala bys nie caly czas, sprawdz wszystkie styki czy nie ma znakow utleniania sie, bo np przy 120 taka usterka moze sie niemilo skonczyc.

 

Własnie nieraz te kontrolki zapalaja sie nawet przy predkosci 90km/h, dlatego sie nieraz obawiam, ale dzisiaj mi kumpel mowil ze ta usterka byla wymieniana w gazecie wyborczej jako jedna z podstawowych usterek REnault MEgane... musze poszukac na stronie wyborczej archiwalnych numerow...

 

Pozdrawiam Kolego i szerokosci

 

[ Dodano: 2007-09-12, 22:48 ]

Temat dotyczy kontrolek ABS + SERV!!! Każdy następny post OT, będzie nagradzany czerwonym paskiem. Lewy

 

POPIERAM!!! a wiec piszemy tylko w sprawach dotyczących ABS + SERV jezeli ktos zna dokaldan przyczyne, jezeli chodzi o inne odpowiedz z pomoca to bardzo Wam dziękuje, napewno to posprawdzam!!!

pzodro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja był taki artykul, o "asystencie hamowania" ponoć psuło sie to cudo w renuarach, u nas na forum też było to poruszane.

 

http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=2921&...stent+hamowania

w tym tamacie dotyczylo to scenica ale megana pewnie ma taki sam uklad hamulcowy.

 

Pozdrawiam

Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!