Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Scenica II - prośba o pomoc/radę


Maksio

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód był pierwszy raz rejestrowany w Marcu 2006 więc rzeczywiście może być modelem przejściowym. Tak jak moja obecna Almera N16, która ma tarcze z tyło od N15. Scenio skrzynię ma 6-biegową a silnik o mocy 106KM. Przegląd w ASO już był. Stwierdzono niedawną wymianę rozrządu. Jedyne mankamenty to klocki hamulcowe przednie do wymiany. Nie był spawany ani składany z kilku egzemplarzy. Ostatni stan licznika odnotowany w ASO we Francji to 136000km w połowie 2010r. Teraz na liczniku ma prawie 145000km. Wizualnie ma tylko kilka kosmetycznych parkingowych wgnieceń, o wiele mniej niż moja Almerka :)

 

Chyba przestane marudzić i szukać dziury w całym no i po prostu go kupię ;)

 

Ale te numerki na szybach jutro sobie pojadę i sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u dołu szyby powinien być nadruk ... "RENAULT, poniżej u mnie SEMPELIT czy cóś... i na samym dole tego całego nadruku, chyba z pięć wierszy, na samym dole są 4 lub 5 kropek i potem następuje liczba, u mnie jest 0, auto mam z 2000 roku, jeśli Ty będziesz miał ...3 to auto z 2003, jeśli 7 to z 2007 roku, itd.

 

A więc sprawdziłem cyferki na szybach i na wszystkich oprócz przedniej są 6, przednia ma 5. Tak więc wszystko jest już jasne i zadatek wpłacony. Myślę że jak wszystko dobrze pójdzie to do końca przyszłego tygodnia Scenio będzie mój :)

 

Dziękuję wszystkim za pomoc z moim marudzeniem. Jak już Scenio będzie w moim posiadaniu to wrzucę kilka fotek na forum i już zostanę stałym bywalcem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!