Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem niedawno temu stalem sie posiadaczem megany coupe 1.6 97 rok i mam maly problem jak wpadne megana w dziurę i Starznie rzuca samochodem znaczy tylem i cos huczy z prawej strony ale to chyba łozysko w bębnie i wyczytałem ze to moze być belka a regeneracja belki to koszt w Warszawie 600-900 zł i jeszcze wyczytałem ze są jakies zestawy naprawcze . I o to pytanie czy to jest belka i co tam sie zepsuło bo chce zaprowadzić do mechanika Megane ale nie chce zeby mechanik wprowadził mnie w maliny

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, pkt. 5.7 -proszę poprawić i stosować się do regulaminu!

 

0cool

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Warszawy mozesz zostawić swoje namiary jakies na priv jak ubezpiecze i przerejestruje to bym podjechal chetnie

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, pkt. 5.7

 

0cool

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam skorzystam z okazji i podczepię się pod temat.

Pisze w imieniu kolegi- z tego co mi wiadomo padła mu belka tył w renault megane coupe 1,6 (puka).

Czy orientuje się ktoś czy istnieje warsztat lub sklep(firma) gdzie ów belkę można zamienić na regenerowaną?

Ponoć mechanik krzyknął mu za belkę z wymianą około 1000zł .

Kiedyś słyszałem o firmach ,które specjalizują się w regeneracji -zawozi się swoją a oni sprzedają regenerowaną.

Kolega jest ze śląska więc jeśli jakieś namiary to gdzieś w tamte rejony. Z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez razor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne! Dlaczego kolega sam nie napisze? Wstydzi się czy pisać nie umie?

Zaproś kolegę na forum.

I od razu podpowiedz mu, żeby sobie przeglądnął sobie dział polecanych warsztatów tam znajdzie to czego szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do lala505. Czy po wymianie (ew.regeneracji) belki już nie rzuca tyłem? Mam podobny problem np przy silnych podmuchach wiatru, czy jeździe w koleinach, czy zmianie nawierzchni drogi (np tam gdzie był zrywany asfalt podczas naprawy drogi) oraz zimą na sliskiej nawierzchni rzuca tyłem (buja na boki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to wg mojej wiedzy możliwe jest, że po regeneracji beki problem może ustąpić, ale bardziej upatrywałbym tu problemu z geometrią tylnego zawieszenia. Nie przywaliłeś gdzieś bokiem? Sprawdź czy belka nie jest skrzywiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!