Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prosba o ocenę ;) Czarne Megane Coupe 98r


accusync

Rekomendowane odpowiedzi

Auto miało dzwona i uszkodzenia raczej były dość spore.

Chyba nie było to słabe uderzenie, skoro po wymianie całego przedniego pasa jest on źle spasowany.

W środku też jest wymieniona kierownica na tę z I PH II.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakresie zmian z zewnątrz i wewnątrz można podejrzewać przekładkę anglika, albo po prostu ktoś chciał odświeżyć furę :)

Zderzak tył tez jest od phII, cała deska rozdzielcza jest od phII, tylko licznik został. Boczki drzwi od phI. Na drzwiach pasażera widać różnicę w kolorze plastiku dookoła przycisku otwierania drzwi.

Merkaba, myślę, że nie ma co oglądać, szkoda czasu.

accusync, odpuść sobie to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fred, pięknie to ująłeś, a najlepsze jest to że nie idzie się do gościa dodzwonić...

Po mieście jeździła biedna 1 ph 1 bez el szyb, ręczne lusterka i podwójnym spoilerem...

Edytowane przez Merkaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oddzwonił i umówiłem się na jutro 17 go oglądnąć. Gościu mieszka pod Poniecem i wiem kto to, osoba prywatna żaden sprzedawczyk.

 

Co mówił: auto w dobrym stanie, przytarty z lewej strony tylni zderzak. Auto wg. niego było uderzone w przód i było coś robione. Na co dzień użytkowane przez jego córkę.

 

Dodano: 24 paź 2011 - 18:29

Gość jest blacharzem-lakiernikiem...

Byłem oglądać i powiem tak:

silnik ok cichy równo pracuje, nic nie wycieka, świetnie przyspiesza...

zawieszenie dobrze pracuje bez zastrzeżeń...

środek zadbany, ale:

nie działa zegarek na konsoli, nie działają elektryczne tylne szyby, braki w podświetleniu, straszna masakra w instalacji elektrycznej....

lampy Depo nowe... nowa przednia szyba... brak poduchy pasażera... poducha, kiera, przełączniki szyb i lusterek od ph2

Powiem jedno dawno nie widziałem takiej masakry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!