Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

wymiana kolektora wydechowego


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Prezes, Dzięki prezesie faktycznie spawają ale to wytrzymuje tylko pół roku.

 

Witajcie megany happy new year. :-P Dzięki za komentarze i rady do mego tematu. Chciałbym się dowiedzieć czy do silnika 1,6 pasuje kolektor od 1,4. Choć to niemożliwe na zdjęciach wyglądają tak samo. Czy ktos zna nr katalogowy kolektora wydechowego silnika k7m702? Napiszcie jeśli coś na ten temat wiecie. :mrgreen: :) :roll: :roll:

 

[prosze nie wklejac tego samego postu w kilku miejscach DrNO]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki prezesie :mrgreen: Umówiłem się z facetem na używany kolektor za 240 zł- ok. Ale co do uszczelek to w aso mówił koleś że są dwie :) :) . Czy wiesz może czy to są dwie które się na siebie nakłada czy jedna z nich jest pod złącze kolektor katalizator. :) :) [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aso to 870

Wiesz jak dlamnie ASO to nie sklep.

Są jeszcze sklepy z częściami do aut np : typu RENAULT. ;-) W takich sklepach jest znacznie taniej i czasami uda się parę procent (5%) stargować na klub. ;-)

Mam jeden blisko pracy (około 700m) to jutro może jak znajdę chwilkę coby się przecisnąć przez GRUNWALD to podejdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha :!: W Toruniu w sklepach z częściami nowymi nie sprzedają kolektorów poza aso oraz intercars - u tych głąbów drożej niż w aso :!::!: Są punkty z częściami zamiennymi nowymi i używanymi ale akurat kolektorka nie mieli :-/ :-P . Może w przyszłym tygodniu. Takie drogie części to najlepiej używane bezpośrednio na szrotach kupować. Czy Grunwald jest jakąś dzielnicą wrocławia?. Grunnwald leży niedaleko Torunia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Grunwald to pl. Grunwaldzki we Wrocławiu a raczej teraz plac budowy. Jest to najważniejszy węzeł komunikacyjny miasta można powiedzieć i dlatego Wrocław stoi a nie jedzie - kto był to wie ;-)

A w temacie złożyłem zapytajnie w sklepie o kolektor i oto co usłyszałem:

zamiennik 660 zł i mają też orygianalny, który ktoś zamówił i nie odebrał - pchną go za 770 zł po kosztach.

Zadałem pytanie też czy taki sam jest w 1,4 i powiedział, że tak ale to bym wolał sprawdzić w ASO ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!