Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

wymiana kolektora wydechowego


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Ah ten Wrocław. Dzięki za informację. Czy może wiesz jakiej firmy był ten zamiennik w tak konkurencyjnej cenie? :shock: Toruń mniejszy to i sklepów mniej. :-( Ale nazwa firmy produkującej zamienniki i ew hurtownia - adres tel nazwa mogą dużo pomóc :!::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może wiesz jakiej firmy był ten zamiennik

Nie mam pojęcia - nie pytałem się - chcesz to dryndnij AUTO W. MOCZULSKI

Wrocław ul:Czarnieckiego 11 tel.(071) 3595464, 3544561 0501746406

Możesz jeszcze tu zadzownić ;-) ROZMUS - filia Wrocław ul: Szczytnicka 28

tel. (071) 3219037 www.rozmus.fr.pl na hasło klub Renault 5% zniżki na cześci - dają 5% sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego pasujeod silnikakażdego 1.4 8v podamteldopabianic to ci wyślą509 338 708 koszjest ok 100złużywka

 

[prosze dbac o to co piszesz, powyzsza wypowiedz jest w wiekszosci niezrozumiala, brak spacji miedzy wyrazami, brak znakow interpunkcyjnych, nikomu nie bedzie sie chcialo czegos takiego czytac. prosze poprawic tekst, uzywajac edycji. DrNO]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego pasujeod silnikakażdego 1.4 8v podamteldopabianic to ci wyślą509 338 708 koszjest ok 100złużywka

 

[prosze dbac o to co piszesz, powyzsza wypowiedz jest w wiekszosci niezrozumiala, brak spacji miedzy wyrazami, brak znakow interpunkcyjnych, nikomu nie bedzie sie chcialo czegos takiego czytac. prosze poprawic tekst, uzywajac edycji. DrNO]

 

No rzeczywiście, kolega chyba pisze bardzo szybko i zapomina spacji i znakach int. :mrgreen: :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to iż głowice silników K7 i E7 są prawie takie same. Różnica polega na zaślepce otworu technologicznego oraz na tym iż do głowicy silnika E7 uszczelka jest przyklejona i do bloku też, bo tam są tuleje cylindrów wstawiane w blok i tak to jest skonstruowane żeby się nie odklejały i nie dostawały zanieczyszczenia :mrgreen: No a oczywiście kolektor wylotowy jest przytwierdzony do głowicy :) :roll: :)

 

[ Dodano: 2007-01-12, 12:06 ]

A jednak różnią się. Już na pierwszy żut oka widać który od 1,4 a który od 1,6- sonda lambda. I co :-P :-P ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Mam jedno pytanie. Czy warto kupić kolektor wydechowy z Allegro za 500zł wraz z uszczelką

i śrubami.

http://moto.allegro.pl/item396245251_kolek...scenic_r19.html

czy może patrzeć za używką, bo niestety mój kolektor jest pęknięty w dwóch miejscach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał już ktoś z Was kolektor wydechowy samemu? Czy lepiej dać by zrobił to mechanik? Nowego kolektora raczej nie kupie tylko używkę oryginalną i chciałbym to wymienić razem z bratem, ale nie wiem dokładnie czy po drodze nie napotkają mnie jakieś niemiłe niespodzianki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!