Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

problem z obrotami silnika


kristofs

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM,,,,, meganke 1.6 16v z 99r mam juz pół roku , zaraz na poczatku wymieniony zostal kompletny rozrzad , wszystkie filtry , plyny i olej,,,,,zaczal sie problem z falujacymi obrotami ,,,wiec najpierw byl wymieniony krokowiec i czyszczona przepustnica iiiiiii lipa , nie pomoglo,,,,,,dalej sprawdzane swiece ,nowy czujnik temp wody iiiiii nic ,,,,dalej slyszalem ze moze zaciagac lewe powietrze w okolicy przepustnicy,,,wiec zamowilem nowe oringi i wymienilem,,, troche bylo lepiej obroty nie falowaly ale jak odpalalem na zimnym silniku obroty byly bardzo niskie 500 za chwile 250 i 0 ,auto gaslo , ale po rozgrzaniu bylo ok ,,,,i teraz po tygodniu problem jest nowy to ze jak sie rozgrzeje obroty wedruja w góre 2500 - 3000,,,, juz naprawde nie mam pojecia co mozna zrobic,,,,,, pociac na żyletki chyba,,,,jak macie jakies pomysly to chetnie poczytam

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

Ile razy wyślesz tego samego posta?

Wszystkie poleciały do kosza, a Ty otrzymujesz upomnienie.

P_r_z_e_m_o

 

Dodano: 04 lut 2012 - 15:19

napisałem dwa posty takie same bo może ktoś by mi pomógł nie moja wina ze już od kilku miesięcy nie mogę sobie poradzić z tym autem bo tak naprawdę pewnie nikt nie zna przyczyny i co jest do wymiany aja już tyle rzeczy nawymieniałem ze masakra ,,,,w bmw miałem problem z przyspieszaniem jedna osoba napisała musisz wyczyścić egr i elektrozawory i od razu pomogło a w tych renówkach to ja nie wiem ale już chyba wiem jak się pozbyć tych obrotów muszę sprzedać auto.

Edytowane przez tomaszjurga1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!