Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

skrzynia biegów


amtrax

Rekomendowane odpowiedzi

dziś mechanior spuścił olej i odkręcił dekiel jutro ma stwierdzić czy warto naprawiać. skrzynie ktore widziałem na allegro od 500 pln w górę, a ta od 19stki napewno przypasi?Kurcze dopiero kupiłem fure a tu taki pehozo

 

Dodano: 11 lis 2011 - 08:48

starły się frezy na wałku głównym i zębatce poprzedni właściciel przyspawał zebatke do wałka,oby sie w piekle smażył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem już taką przeróbke, więc wiem że na pewno spasi,

zaoszczędzone parę stówek,

musisz kupic skrzynie z łapą od 19, zamienic od siebie srube z łapy do tej z 19 bo jest dłuższa, i koniec przeróbek,

jak cos mam 4 skrzynie do 19

jc5002 cena 220

jb3028 cena 170

jb3041 cena 150

jb1041 cena 150

przesyłka 50zł

a napisz jaki ty masz model tej skrzyni,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za chęc pomocy kupiłem skrzynie od meganki i zonk nie pasi całkiem inne mocowania od spodu oddałem i przez allegro kupiłem orginał 700pln a skrzynia po moich poszukiwaniach okazała się faktycznie trudna do kupienia.Na mojej skrzyni nie ma żadnych oznaczeń

 

Dodano: 18 lis 2011 - 19:19

juz jestem po wymianie wszystko pasi biegi wchodzą extra jak ktoś bedzie miał podobny problem niech pisze chętnie wymienię sie doświadczeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spytam z ciekawości. Moja działa, ale kto tam wie czy coś nie padnie za jakiś czas. Na tej co kupiłeś masz jakieś oznaczenia, co to za skrzynia? Kupiłes oryginał. Nie wiesz czy taka skrzynia pasuje od innych aut niż nasz scenik? Dużo roboty przy wymianie?

Edytowane przez fredi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem orginał rok starszą na skrzyni brak oznaczeń wymiana skrzyni to jeden dzionek dla dwoch ludzi,skrzynkę wyciaga sie górą a więc wszystko co nad nią też trzeba zdemontować zapłaciłem za wymianę 200pln plus 100 olej.Nie mam pojęcia czy pasuje do innych aut tak jak pisałem ,miałem od meganki niby taka sama też 1.9dci była na wąskiej łapie (mój scenik ma szeroką )i nie pasiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!