Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przestroga dla niezapinających pasy pasażerów


lukaszzd

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie ...miałem już 3 wypadki:(:):) (dodam 3 nie z mojej winy:) natomiast po takich przeżyciach doceniłem wartość zapinania pasów....nawet w moim pierwszym autku maluszku....gdyby nie pasy to miałbym kierownicę w gębie:) ale po tych 3 przypadkach- wypadkach to teraz nawet jak śmieci jadę wyrzucić to zapinam pasy....pewnie że można teraz podawać przykłady jak to nie zapięte pasy uratowały komuś zycie ale jeśli wziąść odsetek takich przypadków i porównać z wypadkami gdzie pasy uratowały komuś życie....to odpowiedz sama się nasówa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes dokladnie, popieram, masz racje w 100%. W szczegolnosci tym na prawko kat. A. Pokazalem to takiemu jednemu kretynowi, ktory uwaza ze jest fajny bo zasuwa 200 kmh po miescie, ale oczywiscie dalej zgrywal kozaczka stwierdzajac ze kierowcy powinni patrzyc w lusterka :/. niektorych chyba nic nie zmieni :/ :/ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes, popieram :) Mimo, że sam należę do tzw "młodych kierowców", uważam że taka terapia wstrząsowa niejednego sprowadziłaby na ziemię. Tyle że pewnie mało który (a tym bardziej "która" - bo tych drugich na kursach obserwowałem przewagę) ma na tyle wytrzymałą psychikę zeby nie zemdleć na miejscu. Osobiście mogę przejrzeć całą tę stronkę bez większych emocji (chyba mam takie dziwne skrzywienie), co nie zmienia faktu, że mam tę świadomość - życie ma się jedno i bez sensu tracić go przez własną, a tym bardziej czyjąś głupotę.

Zeby nie było tak całkiem OT - Pasy zapinam ZAWSZE, bez wyjątku. Bez nich czuje się co najmniej dziwnie w samochodzie i tego samego wymagam od tych, których akurat wiozę.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sintar coz widze ze mamy podobne poglady i nawyki :) nawyk jesli chodzi o pasy tez mam wyrobiony, automat, a coz, mimo iz dla mnie jest to przerazajace co jest na tej stronie to trzeba pokazywac takie rzeczy. Mozna umrzec spokojnie w lozku, albo w ten sposob. To jest az nieludzkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem gorzej. Już dawno widziałem te zdjęcia, za jakiś czas miałem stłuczkę, skosiłem znak na zakręcie. No i nie wiele pomogło. Teraz tylko trochę bardziej boję się zakrętów. Ale podobnie jak wielu z Was: pasy zapinam obowiązkowo :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej takich filmów powinno byc w PL TV ... przykład UK .... http://pl.youtube.com/watch?v=Cvja-PA5Egc .... cała seria THINK! czesto pojawia sie na róznych kanałach ... zostaje w pamieci ... gdy słucham radia w samochodzie ... co jakis czas głos wradiu mówi "ze jesli nie uzywam pasów bezpieczeństwa to w razie wypadku zawsze moge uzyc przedniej szyby (i w tym samym momencie jest nie najmilszy odgłos uderzenia czegoś - pewnie glowy - w szybe) I takie cos powino byc w PL ...

Anglicy nie najlepiej prowadzą ( brak swiateł w deszczu, szarówce - na przeciwmgielnych w słoncu).. panikują gdy jest slisko, jak jest snieg sporo znich zostawia samochody przy drodze i dzwoni po Taxi ... ale przez 2 lata widziałem same drobne stłuczki.

 

EDIT: http://pl.youtube.com/watch?v=WZvY2mCZE2o&...feature=related a to coś z zycia wziete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszu, co do "automatu" to miałem taki przypadek: otwieram garaż, otwieram auto, zapalam, wyjeżdżam, ręczny, chcę wysiąść by pozamykać drzwi garażu i...... nie mogę się ruszyć, coś mnie trzyma w fotelu. Podświadomie, w czasie zapalania silnika, może grzania świec, zapiąłem pasy. Sam siebie mile zaskoczyłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie wyobrażam jazdy bez zapięcia pasów, dla mnie to norma i jeśli ktoś chce ze mną jechać też musi mieć zapięte pasy. Raz być może mi uratowały życe jak wjechałem moją starą 19 w inne autko (dodam że nie moja wina :)). Czasem się nawet złapie na tym ż ejak otworze garaż i chowam autko to zapne pasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!