Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Oceńcie czy warto


srolu

Rekomendowane odpowiedzi

Te fotki już lepsze. Kierownica wygląda na dość niedawno obszytą (czytaj, nie ma przejechane ponad 100k km).

Klamki to raczej kwestia zdjęcia, to tyłu jest przy większym słońcu i nieostre.

Ale i tak nadal powala mnie komora silnika, wygląda to prawie tak jak by auto dopiero co wyjechało z fabryki

 

I powiem szczerze, że pierwszy raz widzę kombi z tym silnikiem. Wszystkie co do tej pory widziałem nie miały elektronicznej przepustnicy. Czyżby jakaś kolejna wersja (Francuzi lubią namieszać :)) czy przeszczep :)

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sceptycznie podchodzę do aut od handlarzy. Może lepiej poszukać z polskiego salonu lub jakiś prywatny import jeżeli nie można samem pojechać. Handlarz nie kupi do sprzedaży igły tylko coś na czym zarobi . Niemiec nie sprzeda dobrego auta za śmieszne pieniądze. Chyba ,że na górce będziesz miał 2-3 tysie i doprowadzisz do ładu auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Jestem tu nowym użytkownikiem i mam pytanie

Czy warto się tym zainteresować http://otomoto.pl/renault-megane-klima-C21181715.html

Jakie są najczęstsze usterki tego modelu na co zwrócić uwagę ?

Za wszelkie sugestie bardzo dziękuje

Edytowane przez pasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprzedający był bezczelny i cofnął licznik o 100k lub więcej zostawiając kierownicę, to powstaje pytanie co jeszcze jest w takim stanie jak kierownica. Bo w opowieściach to zapewne serwisowany w aso, nie miał choćby przytarcia i oczywiście dopiero co po wymianach eksploatacyjnych :)

IMO może być mina, także trzeba dokładnie obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytowanie

a jakim kablem programem ją moge sprawdzić

czy kkl od VW wystarczy ?

co do kierownicy i licznika to wiadomo ze tak sie dzieje w kraju niestety:/

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 - cytowanie.

i dodaję kolejny punkcik, za chwilę będziesz miał demo forum

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer ci nie powie, jaki był przebieg przed kręceniem. Możesz poczytać o interfejsach w odpowiednim dziale http://megane.com.pl/forum/158-interfejsy-diagnostyczne-i-oprogramowanie/ - generalnie kabel kkl od VW da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciach

to napisz mi jaki program do tego potrzebuje bo czytam te posty od godziny i się już pogubiłem :)

A i gdzie ta renia ma złącze najlepiej prosiłbym foto :)

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

 

5.13 - cytowanie

Tomik 1970

Edytowane przez Tomik 1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo czytasz, bo programy są 2 - DDT2000 i ten klon walizki X25 (czy jak jej tam).

DDT po francusku więc nawet do niego nie podchodziłem, a klon walizki za diabła nie dał się u mnie zainstalować.

 

Tylko szczerze mówiąc wątpię aby jakikolwiek sprzedający dał grzebać w komputerze komuś innemu niż warsztat, bo jaką on ma pewność, że coś się nie uszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie na to co przy każdym aucie, czyli czy działa to co sprzedający obiecuje (mechanicznie i elektrycznie), czy silnik nie jest zbyt mocno wypucowany lub zabrudzony.

W jakim stanie jest blacharka, głównie czy progi i podłoga nie gniją, bo takie rzeczy jak np. błotniki to mniejszy problem.

W jakim stanie jest belka tylna.

 

Generalnie sprawdzasz to co w każdym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!